Premiera okładki i tytuł nowego albumu VooDoo

Artur Chachlowski, Premiera okładki i tytuł nowego albumu VooDoo
Prezentujemy okładkę nowego albumu grupy VooDoo. Pierwszy po reaktywacji album krakowskich klasyków heavy metalu nosić będzie tytuł po prostu "MMXIX ". Autorem okładki jest Piotr Szafraniec, znany już dobrze w świecie muzycznym grafik oraz autor projektów do wielu płyt polskich i zagranicznych artystów. 
VooDoo " MMXIX" to dzieło zbiorowe wszystkich muzyków grupy. Za warstwę  muzyczną odpowiadają głównie Andrzej Knapp i Ryszard Krupa, założyciele i liderzy VooDoo. W sferze tekstowej a nawet śmiało rzec można poetyckiej, utwory są autorstwa Piotra Foremana Forysia. Zespół zrealizował nagrania zawarte na najnowszym albumie w latach 2016 - 2019 w studiach MDK Częstochowa, DMP Drzewiecki Media Productions Kraków oraz B&B Recods Niepołomice. Aranżacji utworów dokonali Andrzej Knapp, Ryszard Krupa oraz Marek Kluźniak. Mixem i realizacją nagrań zajął się Zbigniew Perliński, który wraz z Jarkiem Teoilfem pracował również nad masteringiem nagrań. Producentami płyty jest duet Knapp & Krupa. Zdjęcia są autorstwa Pawła Świrka, natomiast za realizacje wydania płyty, jej promocję oraz inne działania odpowiada Monika A.Gąsiorek manager zespołu (M-ART).
 
Zespół VooDoo w składzie: Andrzej Knapp - gitara,Ryszard Krupa- gitara,Tomek Kluźniak- bas, Wiktor Kierzkowski - perkusja zaprosił do wykonania partii wokalnych Piotra Foremana Forysia znakomitego wokalistę znanego również ze współpracy z zespołem Pudelsi oraz Gosię Kotwicę odpowiedzialną za chórki. Muzycy VooDoo oddają do rąk fanów dzieło skończone w znaczeniu zarówno muzycznym, jak i filozoficznym a przede wszystkim jest to kawał znakomitej ciężkiej muzy z najlepszej szkoły z jaką możemy mieć do czynienia. Polecamy sięgnąć po nowy album naszych krakowskich klasyków a na pewno się nie zawiedziecie. To nie jakieś kombinacje czy artystyczne frustracje, to kawał prawdziwego mocnego rocka , czysty metal-szlachetny.
 
Przypominamy, płytę będzie można zakupić po raz pierwszy podczas specjalnego wydarzenia promocyjnego w Warszawie w dniu 16 marca. Tego wieczoru oprócz gospodarzy koncertu grupy VooDoo w Warszawie wystąpią specjalni goście z Holandii, legenda metalu z kraju wiatraków Martyr  ze swoim niezwykłym metalowym show. Oprócz gości z Utrechtu pojawi się warszawska formacja Aquilla, która otworzy koncert. Bilety w cenie 30 zł,-  można już kupować przez bileterie GoOut i KupBilecik. Start koncertu o godzinie 19.30.
 
16.03.19 - VooDoo Club - Warszawa 
zagrają:
MARTYR ( metal) - NL
VOODOO ( heavy metal) - PL 
Aquilla ( heavy metal) - PL 
 
Al. Prymasa Tysiąclecia 48 A- WARSZAWA 
bilety - 30,-zł 
 
ONLINE :
MLWZ album na 15-lecie