Promocja albumu VooDoo już w sobotę; gościem specjalnym holenderski Martyr

Artur Chachlowski,
Grupa VooDoo przygotowała dla fanów wyjątkowe wydarzenie w związku z wydaniem oraz promocją ich najnowszego albumu "MMXIX".  Wieczór promocyjny odbędzie się w klubie o bardzo dobrze brzmiącej nazwie - VooDoo Club, ale to nie koniec niespodzianek, bo czekają one też na fanów w związku z samą płytą, jak i z gościem specjalnym, który pojawi się na scenie.
 
Będzie nim Martyr legendarny holenderski zespół heavymetalowy. Muzycy Martyr realizowali płyty dla takich wydawnictw jak Roadrunner czy Metal Blade.Współpracowali i dzielili scenę z Shock Rockers Lizzy Borden z Flotsam & Jetsam, Vicious Rumors, Jaguar, Evergrey,Trivium, Saxon czy Iced Earth. A o materiale zawartym na ich najnowszej płycie "You Are Next", który zaprezentują także podczas koncertu w Warszawie w samych superlatywach pisały najważniejsze światowe magazyny muzyczne. 
 
Martyr prezentuje podczas koncertów specjalne show, które również będzie można zobaczyć w naszej stolicy. Będzie to też ich pierwszy koncert w Warszawie. Przed gospodarzami oraz gośćmi zagra warszawska grupa Aquilla.
 
 
16.03.19 - VooDoo Club - Warszawa
Al.Prymasa Tysiąclecia 48A
otwarcie bram 19.15
start koncertu 19.30 
 
Aquilla (PL)
VooDoo (PL)
Martyr (NL) 
 
Bilety 30 zł/ 45 zł w dniu koncertu 
 
bilety kolekcjonerskie do nabycia pod adresem: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przed koncertem
 
bilety ONLINE :
 
Martyr plus suport 830
 
MLWZ album na 15-lecie