Corrosion of Conformity za dwa miesiące na jedynym koncercie w Polsce

Artur Chachlowski,

Jedna z najbardziej oczekiwanych metalowych kapel Corrosion Of Conformity wystąpi 7 lipca w warszawskiej Proximie. Zespół zaprezentuje się w składzie: Pepper Keenan - Woody Weatherman – Mike Dean – Reed Mullin.

Corrosion Of Conformity wyrysza w trasę z okazji 25 rocznicy wydania przełomowej płyty ‘Deliverance’. Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana koncertowa setlista.

Jako support przed Corrosion of Conformity wystąpią dwie znakomite, polskie grupy: J.D. Overdrive oraz Only Sons.

Metal Mind Productions zaprasza:

CORROSION OF CONFORMITY

+ J.D. Overdrive, Only Sons

 07.07.2019 - Warszawa, Proxima

Ceny biletów:

90 PLN (przedsprzedaż)

110 PLN (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia na stronach: https://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), www.eventim.pl , www.ebilet.pl.

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.metalmind.com.pl 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

 

Corrosion of Conformity to amerykańska heavy metalowa formacja powstała w 1982 roku w Raleigh w Północnej Karolinie. Skład formacji wielokrotnie ulegał zmianom, jednak najczęściej w historii grupy pojawiają się nazwiska: gitarzysty Woodiego Weathermana, basisty Mike’a Deana i perkusisty Reeda Mullina oraz wokalisty i gitarzysty w jednym, Peppera Keenena. W takim składzie zespół wystąpi w Polsce.

Dotychczas Corrosion of Conformity wydali dziesięć albumów studyjnych, w tym utrzymany w klimacie hardcore punku ‘Eye For an Eye’, stanowiący wizytówkę grupy ‘Deliverance’ oraz wydany w 2018 roku ‘No Cross No Crown’.

‘Deliverance’ osiągnął najbardziej spektakularny sukces spośród wszystkich krążków zespołu. Single ‘Albatross’ i ‘Clean My Wounds’ pozostawały przez 4 miesiące na liście Billboard Top 200, zaś na jednej z najważniejszych list przebojów Heatseekers, prawie przez rok! Zespół w 2019 roku rusza w trasę rocznicową, aby przypomnieć mocarne brzmienie ‘Deliverance’ wraz ze specjalnie przygotowaną setlistą.

J. D. Overdrive wrócili w 2017 roku z „Wendigo”, prawdopodobnie najbardziej zróżnicowaną płytą, jaką kiedykolwiek nagrali. Dziesięć kompozycji luźno ze sobą połączonych tematyką indiańskiego mitu o Wendigo pokazuje zupełnie nowe spojrzenie na gatunek southern metalu, podparte prawdziwie potężnym brzmieniem (za miks i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z Satanic Audio, znany ze współpracy z Thaw, Belzebong, Dopelord, Azarath czy Behemoth). Katowiczanie grali u boku takich sław jak Clutch, Down, Black Label Society, Soulfly czy Whitesnake.

Only Sons to zespół z Krakowa, który debiutował w 2018 roku materiałem zatytułowanym „Love, Drugs, Treachery and Deceit”. Mini-album swoim stylem odwołuje się do wpływów takich grup jak Alice In Chains, Soundgarden, Down i Mastodon. Najnowsze doniesienia ze studia nagraniowego Monochrom dostarczają informacji, że pełnoprawny longplej Only Sons jest już na ukończeniu! Zespół wystąpił m.in. na Soulstone Gathering Warm-Up Party oraz Church of Doom Festival.

COC posterB1 830

MLWZ album na 15-lecie