Grupa No Brothers zapromuje nową płytę w Warszawie

Artur Chachlowski, Grupa No Brothers zapromuje nową płytę w Warszawie
W najbliższym czasie w stolicy czekają nas dwa wydarzenia związane z prezentacją oraz promocją nowej płyty zespołu No Brothers. Krążek "No Brothers II " będzie mieć swoją premierę 26 lipca w ramach wydarzenia "Otwarta Ząbkowska" w sklepie muzycznym Płyty Gramofonowe na warszawskiej Pradze,
gdzie będzie m.in. można spotkać się z zespołem i wysłuchać minirecitalu w wykonaniu wokalistki Bożeny Góreckiej - Tokarczuk oraz towarzyszącego jej Artura Kmiecika.
 
Następnie zespół No Brothers oraz reprezentujący ich management agencja M-ART zapowiadają także koncert promocyjny w klubie VooDoo - ten z kolei 13 odbędzie się 13 września.
 
Gościnnie podczas wydarzenia pojawi się warszawska grupa Afterload i może ktoś jeszcze.Przypominamy zespół No Brothers ma już na koncie sporo sukcesów w tym udział w dużych i znanych programach telewizyjnych. Przecież nie tak dawno oglądaliśmy m.in Bożenę Górecką Tokarczuk w polsatowskim "All Together - Śpiewajmy Razem", jej udział odbił się sporym echem i zaowocował m.in wspólnym występem z jednym z jurorów programu czyli Krzysztofem Jaryczewskim na krakowskich Czyżynaliach podczas koncertu Jary & Oddział Zamknięty. 
 
 
MLWZ album na 15-lecie