Árstíðir zagra w grudniu na specjalnych świątecznych koncertach w Polsce

Artur Chachlowski, Árstíðir zagra w grudniu na specjalnych świątecznych koncertach w Polsce
Iron Realm Productions zaprasza na szczególny koncert zespołu Árstíðir - jednej z najpopularniejszych islandzkich kapel łączących muzykę folkową z nowoczesnym brzmieniem. Árstíðir rusza w grudniu w niezwykłą trasę świąteczną, ze specjalnym programem i instrumentarium.
 
Muzycy odwiedzą Polskę na dwóch koncertach - w Krakowie, wystąpią w Klubie Gwarek, 16 grudnia 2019 r.
 
Muzycy z Árstíðir przedstawiają tą bożonarodzeniową trasę w następujący sposób: "Od 2008 r., w grudniu, tuż przed Bożym Narodzeniem gramy specjalny koncert na którym łączymy własne utwory z tradycyjnymi islandzkimi kompozycjami świątecznymi. Większość naszych fanów zapewne kojarzy już hymn "Heyr, himna smiður", który stał się ważnym elementem tych koncertów. Są osoby, które przylatywały na te występy z całej Europy. Postanowiliśmy rozwinąć tą tradycję i po raz drugi ruszamy w Europę, aby przynieść te koncerty do innych krajów. Widzimy się w grudniu na niezwykłym wieczorze muzyki i nordyckich opowieści!"
 
Wydarzenie na Facebooku (Kraków, 16.12)
 
Sprzedaż biletów online (przedsprzedaż 60 zł):
 
Drugi koncert Árstíðir będzie miał miejsce w Warszawie, 15 grudnia, w klubie Chmury. Wydarzenie na Facebooku (Warszawa, 15.12)
 
arstidir830
MLWZ album na 15-lecie