Skunk Anansie prezentują nowy singiel

Artur Chachlowski, Skunk Anansie prezentują nowy singiel
Skunk Anansie przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę - zupełnie nowy singiel. Surowy i refleksyjny, emocjonalny i polityczny kawałek traktuje o tym, jak daleko można się posunąć w zdobywaniu miłości, ale też co można zrobić aby zdobyć władzę - taki właśnie jest utwór „What Do You Do For Love”.
 
To klasyczny utwór Skunk Anansie, którego można posłuchać tutaj: https://smarturl.it/WYDFL
 
Skin opowiada o nowym singlu: „Najtrudniejsze do napisania są piosenki polityczne, dlatego staramy się ich unikać. One powinny same wychodzić z człowieka z powodu udręki, ale często brzmią nieszczęśliwie i wtedy wpadamy w stare stereotypy. To powoduje wściekłość. Natomiast miłość wydaje się być powodem, dla którego ludzie robią nienawistne rzeczy. Tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć”.
 
Utwór „What Do You Do For Love” to pierwszy premierowy materiał Skunk Anansie od wydanej w 2016 roku płyty „Anarchytecture”. W tej chwili zespół jest w trasie promującej koncertowy album „25LIVE@25” wydany w tym roku z okazji 25 - lecia działalności zespołu, na którym duża część materiału została zarejestrowana w Polsce.
 
Polscy fani usłyszą z pewnością „What Do Toy Do For Love” podczas koncertu Skunk Anansie, który odbędzie się podczas Pol’and’Rock Festival.
MLWZ album na 15-lecie