Sierpniowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski, Sierpniowy Metal Hammer już w sprzedaży

Do sprzedaży trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer. Tematem głównym jest tym razem norweski zespół Abbath. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Ciekawe, że aktualnie black metal ma tak wiele do zaoferowania. Po latach artystycznych mielizn zaczęły pojawiać się płyty, które intrygują, a ich brzmienie, selektywne i potężne zarazem, może konkurować z najlepszymi obecnie produkcjami hip-hopowymi czy popowymi.

Najnowszy album Abbath – ‘Outstrider’ jest po prostu oszałamiający i nawet ci, którzy na co dzień sceptycznie podchodzą do takiego grania powinni się z nim zapoznać. Majstersztyk!”

W sierpniowym numerze przyglądamy się także nowym produkcjom Possessed, Pelican, Killswitch Engage, Kingdom czy Freedom Call, odwiedzamy w studiu Destruction i przypominamy historię Demons & Wizards - zespołu, który powraca do życia po bez mała dwóch dekadach. Jak zwykle nie zabrakło stałych rubryk – recenzji książkowych, płytowych oraz koncertowych, Na Zachód od Metalu, 90 z 90 czy Die Young.

MLWZ album na 15-lecie