Jesienna trasa Another Pink Floyd

Artur Chachlowski,

W tym roku mija okrągła 40. rocznica wydania albumu "The Wall" grupy Pink Floyd. Ta rocznica stała się idealną okazją oraz inspiracją aby zaprezentować szerszej publiczności  w całości na żywo muzykę pochodzącą z tego wyjątkowego albumu. Zadania tego podjął się najbardziej znany w Polsce zespół grający muzykę Floydów jakim jest Another Pink Floyd z Krakowa.

Formacja Another Pink Floyd od ponad 10 lat wykonuje utwory Rogera Watersa i Davida Gilmoura na największych scenach w naszym kraju zdobywając aprobatę i uznanie bardzo wymagającej publiki i fanów Pink Floyd.

Zespół podszedł do przygotowania materiału z należytą starannością. Udało się zachować epicko dramatyczny teatralny charakter w połączeniu z niesamowicie wiernie brzmiącym zespołem rockowym. Całość widowiska zostanie oprawiona w starannie zaprojektowane światło.

Nie zabraknie także charakterystycznego ekranu w kształcie koła a na jego obręczy ruchomych lamp tworzących niesamowity świetlny kalejdoskop.  Genialna muzyka będzie uzupełniona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa.

Czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w The Wall jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat.

Pierwsze trzy koncerty z muzyką z płyty "The Wall", które zespół zagrał w Krakowie, Warszawie i w Cieszynie w lutym i marcu tego roku zostały wyprzedane do ostatniego biletu, a widzowie nie chcieli opuścić sali domagając sie kolejnych bisów. Przedstawienie nie wymaga zatem dodatkowych rekomendacji.

Zespół oprócz "Ściany" wykona także kilka wybranych utworów z innych płyt Pink Floyd. Na scenie wystąpi aż dziewięciu muzyków. którzy nie pozwolą ani na moment się nudzić.

Więcej na profilu zespołu: https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd/

anotherpinkfloyd 2019 830 2

MLWZ album na 15-lecie