Światowy producent inwestuje w młodego polskiego muzyka

Artur Chachlowski, Światowy producent inwestuje w młodego polskiego muzyka
Norbert Legieć oficjalnie swoją karierę muzyczną rozpoczął w maju br., dziś powraca z kolejnym utworem oraz teledyskiem pt. "Learn to let go". Jak sam przyznał w jednym z wywiadów singiel ten zostanie wysłany jako propozycja do reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizji.
 
Wsparli go oraz zachęcili do tego pomysłu współpracownicy światowego Artysty Martina Garrixa, producenci: Justin Mylo oraz Mesto, którzy w tym roku odkryli talent Norberta. Zarówno tekst, jak i muzyka "Learn to let go" zostały stworzone przez Norberta. Za mix oraz mastering odpowiada znany już w świecie muzyki ze współpracy m.in. z Edytą Górniak, Cleo: Jarosław "Jaro" Baran. Klip do singla został zrealizowany w Hiszpanii w przepięknym mieście Alicante.
 
Światowi producenci Martina Garrixa na początku bieżącego roku zauważyli 16-latka z Krakowa. Norbert Legieć został zauważony przez holenderskich producentów muzycznych współpracujących ze światową gwiazdą Martinem Garrixem: Justina Mylo oraz Mesto. Na ich specjalne zaproszenie został zaproszony do Amsterdamu, tym samym miał możliwość nauki tworzenia muzyki w profesjonalnym studio ze światowymi ikonami muzyki Future House. Dzięki tym warsztatom, powstały 4 single Norberta wydane kolejno w maju, lipcu, październiku oraz singiel, który swoją premierę ma dziś o godzinie 10:00. Jest to pierwsza sytuacja w Polsce, kiedy to tak młody chłopak został zauważony przez tak wysoko postawionych producentów muzycznych. Pokazuje to, iż warto działać w sieci, chwalić się swoim talentem/dokonaniami, ponieważ można zostać zauważonym przez światowe gwiazdy.
 
Poniżej  linki do mediów społecznościowych, gdzie znajduje się więcej informacji o Norbercie:
 
 
Teledysk "Learn To Let Go" można obejrzeć tutaj:
MLWZ album na 15-lecie