Nowy utwór Happysad

Artur Chachlowski, Nowy utwór Happysad

Zespół Happysad zaprezentował nowy utwór, który nosi tytuł  „Jak dawniej”. To już drugi singiel z nowego albumu grupy, który będzie nosił tytuł "Rekordowo Letnie Lato" i ukaże się 29 listopada tego roku.

Pod koniec maja bieżącego roku zespół opublikował pierwszy singiel z albumu, czyli utwór zatytułowany „Cały”:

https://youtu.be/JWpzJLAwELg

Materiał na nową płytę powstał podczas dwóch słonecznych obozów kompozycyjnych późnym latem 2017 w Zdorach i wiosną 2018 roku w Cisnej.

„Pogoda dopisywała, słońce grzało, więc i nasze nastawienie było inne niż przy komponowaniu poprzedniej płyty. Mieliśmy w sobie dużo luzu i wolności. Wydanie ósmego krążka zbiega się z osiemnastoma latami funkcjonowania na scenie, co jest w jakiś sposób symboliczne i utwierdza nas w przekonaniu, że nikomu nie musimy już nic udowadniać. Mamy nadzieję, że słychać to na tej płycie wyraźnie” - mówi o procesie powstawania albumu Kuba Kawalec.

Realizacją i produkcją płyty "Rekordowo Letnie Lato" zajęli się Bogdan Kondracki i Marcin Bors. Swój udział w jej powstawaniu mieli także Jacek Miłaszewski i Paweł Cieślak.

Lista utworów na płycie „Rekordowo Letnie Lato”:

  1. Od Tańca
  2. Mgła na torach
  3. Jak dawniej
  4. Musisz
  5. Co mi po tobie
  6. Słoneczniki i Konopie
  7. Cały
  8. Niepotrzebnie
  9. Płytka Rzeka
  10. Zanim Umrzesz

Album „Rekordowo Letnie Lato” oraz jego limitowaną wersję z koszulką można zamawiać już od dziś pod tym linkiem: http://bit.ly/happylato

Teledysk do utworu "Jak dawniej" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie