Katie Melua ponownie w Polsce - bilety już w sprzedaży

Artur Chachlowski,

Katie Melua - wielka gwiazda współczesnej sceny muzycznej, brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji, przyjedzie  w przyszłym roku do Polski na trzy  koncerty.

KATIE MELUA

7.10.2020 - Gdynia, Gdynia Arena
8.10.2020 - Warszawa, Torwar
9.10.2020 - Wroclaw, Hala Stulecia

Tutaj link do sprzedaży biletów:

www.eventim.pl/katie-melua-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2618728

KATIE MELUA
Niezwykle popularna w naszym kraju. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała 7 albumów studyjnych (większość z nich wielkokrotnie platynowych), albumy live, dziesiątki płyt składankowych, odniosła wielki sukces komercyjny. Ma też wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej, jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Na rzecz potrzebujących przekazała zyski ze sprzedaży przebojowego singla "Spider's Web". Publicznie odcina się od nadętego show bussinessu oraz wszechobecnej pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. Innym przykładem takiej działalności jest nagranie covera Louisa Armstronga - "What A Wonderful World" z którego wpływy przekazała Czerwonemu Krzyżowi.

Tym razem Katie przywiezie do Polski swój regularny zespół koncertowy, a w repertuarze oprócz przekroju twórczości Artystki znajdą się utwory z nowej płyty (data wydania nie jest jeszcze potwierdzona).

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piatek 22 listopada o godz. 11.00 w bileterii Eventim www.eventim.pl 

Polecamy oficjalne strony Artystki:
www.facebook.com/katiemeluamusic
www.katiemelua.com
www.koncerty.com

melua 2020 830

MLWZ album na 15-lecie