Michele Morrone prezentuje drugi singiel

Artur Chachlowski, Michele Morrone prezentuje drugi singiel

“Watch Me Burn” - to drugi singiel Michele Morrone, zapowiadający jego debiutancką płytę “Dark Room”. Jest to kolejny utwór Michele, którzy fani mogą usłyszeć w ścieżce dźwiękowej filmu "365 dni".

Za produkcję tego utworu jak i całego albumu jest odpowiedzialny Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Producenci byli wielokrotnie nominowani do wielu nagród muzycznych oraz stoją za produkcjami największych popularnych hitów. 

Teksty na płycie zostały napisane wspólnie przez Michele, Patryka i Dominika. Na albumie nie zabraknie osobistych wyznań samego wokalisty, którego cechuje wysoka wrażliwość na świat. 

Michele jest znanym aktorem we Włoszech, ale jego kariera nabrała faktycznego tempa od kiedy przyjechał do Polski i zaczął promować film “365 dni”, który już trafił do kin. 

Massimo wyznał, że kocha muzykę, lubi i potrafi śpiewać. Poznał Dominika i Patryka i od razu między nimi zaiskrzyło, album powstał w zastraszającym tempie. Michele i producencki duet praktycznie nie wychodzili ze studia. “Traktuję ten album jak moje dziecko” - mówi wokalista.

Płyta trafiła już do przedsprzedaży, a na sklepowych półkach pojawi się 14 lutego.

Wielkim wyzwaniem dla Massimo będzie jego pierwszy w życiu koncert, który zagra właśnie w Polsce. Odbędzie się on 1 marca br. w Teatrze Palladium w Warszawie.

MLWZ album na 15-lecie