Zmiana dat premier płytowych

Artur Chachlowski, Zmiana dat premier płytowych

Agora Muzyka, w porozumieniu z artystami oraz managementami z informuje o zmianie dat premier albumów Renaty Przemyk "Renata Przemyk i Mężczyźni" oraz płyty Igora Herbuta "Chrust".

Wydawnictwa zaplanowane odpowiednio na 20 oraz 27 marca, trafią do sprzedaży w nowym terminie - 8 maja.

Decyzja ta została podjęta w trosce o dobro artystów i fanów, którzy w obecnej, kryzysowej sytuacji, mają ograniczony dostęp do fizycznych nośników muzycznych. Są to wydawnictwa, które powinny dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Aktualnie skupiamy się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym Artystom, zespołowi Agora Muzyka oraz fanom. Wierzymy, że zdrowy rozsądek i zachowanie wszelkich zasad higieny, pozwoli nam szybko wrócić do codzienności.

W piątek natomiast podzielimy się z Wami namiastką tego, co znajdziecie na płycie „Renata Przemyk i Mężczyźni”, czyli singlem i teledyskiem "Kłamiesz", nagranym wspólnie z Vieniem. A jeszcze w tym tygodniu Igor Herbut pochwali się kolejnym singlem i teledyskiem z albumu „Chrust”.

Jednocześnie zachęcamy wszystkim fanów muzyki do wspierania naszej akcji #KulturalnaStrefa, która propaguje bezpieczne słuchanie muzyki w aktualnych czasach - komentuje Agora Muzyka.

#Zostańwdomu 

MLWZ album na 15-lecie