Koncerty The Rumjacks: nowe daty

Artur Chachlowski,

Agencja Oskar informuje, że w związku z epidemią koronawirusa, polska trasa koncertowa grupy The Rumjacks została przełożona na listopad, a zespół pojawi się dodatkowo w Krakowie!
Nowe daty:

19 listopad      czwartek         Poznań            U Bazyla

20 listopad      piątek              Gdynia            Ucho

21 listopad      sobota             Warszawa       Remont

22 listopad      niedziela         Zabrze             CK Wiatrak

23 listopad     poniedziałek  Kraków              Zaścianek

1 grudzień       wtorek            Zielona Góra   KawonJeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O' Roses” czy „Uncle Tommy” wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach ubiegłorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu…

Supportem podczas koncertów w Zabrzu, Zielonej Górze i Poznaniu będzie zespół The Sandals. W Warszawie i Gdyni przed The Rumjacks wystąpią Molly Malone’s.

Bilety już w sprzedaży.

Rumjacks zmiana dat 830

MLWZ album na 15-lecie