Czerwcowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski, Czerwcowy Metal Hammer już w sprzedaży

Pandemia Covid-19 dotarła także na łamy Metal Hammera. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „W czerwcowym wydaniu, w większości wywiadów, muzycy poruszają temat trwającej kwarantanny i ograniczeń, które ze sobą niesie. Dla muzyków, którzy w dzisiejszych czasach utrzymują się przecież z grania koncertów, to sytuacja bez precedensu. Nic dziwnego, że w ich wypowiedziach często słychać obawę o przyszłość nie tylko ich zespołów ale i ich samych. Na szczęście na rynku wydawniczym wciąż dużo się dzieje (…).”

Właśnie dzięki temu w czerwcowym Metal Hammerze dużo miejsca poświęcono takim zespołom jak Vader, Within Temptation, Oranssi Pazuzu czy Katatonia. Ponadto przeczytacie teksty o zespołach Lucifer, Firewind, Haken, Hellhammer, Alestorm, Arkona, Abysmal Dawn oraz Beyond The Black. Tradycyjnie nie zabrakło stałych rubryk, w tym m.in Za Progiem, poświęconej nowościom progresywnego rocka..

Metal Hammer 6/2020 dostępny jest w najlepszych punktach sprzedaży oraz w sprzedaży wysyłkowej w sklepie Metal Hammer Shop: http://shop.metalmind.com.pl

MLWZ album na 15-lecie