Ważny komunikat w sprawie 13. edycji Ino-Rock Festival

Artur Chachlowski, Ważny komunikat w sprawie 13. edycji Ino-Rock Festival

W dniach 21-22 sierpnia br. w Inowrocławiu miała odbyć się 13. edycja festiwalu Ino-Rock. Od organizatorów otrzymaliśmy następujący komunikat:

Drodzy,
 
Czekaliśmy z tą decyzją tak długo jak to możliwe. Analizowaliśmy wszystkie decyzje rządu, obserwowaliśmy przebieg pandemii w Polsce. I w końcu, z wielkim bólem serca, musimy podjąć tę decyzję - festiwal Ino-Rock w tym roku się nie odbędzie. Wciąż nie ma odpowiednich pozwoleń ze strony władz, a na dodatek ostatnie wyniki zachorowań w Polsce są jednymi z najwyższych w Europie. Stąd decyzja może być być tylko jedna.
 
Ino-Rock zawsze był najsympatyczniejszym letnim festiwalem w Polsce. Bezpiecznym i pełnym wszechobecnej radości. W tym roku spełnienie tych warunków okazało się niemożliwe.
 
Covid wygrał tegoroczną bitwę, ale nie wygra wojny. Zniszczył pracę bardzo wielu ludzi przygotowujących festiwal, zaburzył plany artystów, ale - mam nadzieję -  wrócimy w 2021 dużo mocniejsi i damy odpór zarazie!
 
Liczymy na to bardzo, że nam w tym pomożecie.
 
Karnety i bilety zakupione na INO-ROCK Festival 2020 zachowują ważność na 2021 rok, kiedy to pod koniec sierpnia festiwal znów się odbędzie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby powrócił i to w niezmienionym składzie i wymiarze czasowym.
 
Zachowanie przez Was biletów będzie dla nas bardzo znaczącym wsparciem!
 
Co się odwlecze to nie uciecze. W 2021 już bez obaw i strachu będziemy wspólnie bawić się na kolejnej edycji festiwalu - wierzę w to mocno!
 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Piotr Kosiński
MLWZ album na 15-lecie