Trwa rekrutacja do największego w Polsce inkubatora kariery muzycznej

Artur Chachlowski,

Tak Brzmi Miasto Inkubator to bezpłatny projekt długofalowego wsparcia muzycznej kariery. Biorąc udział w Inkubatorze zyskujesz dostęp do cennej wiedzy, możliwość uczestniczenia w festiwalach i konferencjach partnerskich, możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami, a także szansę na udział w Summer Campie.

Tak Brzmi Miasto Inkubator to druga edycja projektu dedykowanego muzykom oraz menadżerom muzycznym, odbywającego się w czterech miastach w Polsce: w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu. Składa się on z szeregu aktywności mających odpowiedzieć na typowe trudności, z jakimi na początku kariery muzycznej musi zmierzyć się zespół/artysta.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów – Leszka Biolika (Republika), Pawła Hordejuka (Happysad), Bartosza Stawiarza (ex - Wojtek Mazolewski), Dagi Gregorowicz (Dagadana) — i w gronie wyselekcjonowanych uczestników będziesz poznawać zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

Co istotne, program buduje również sieci kontaktów, dofinansowując wyjazdy wspiera mobilność artystów i menedżerów oraz zapewnia indywidualne konsultacje, co w sposób ciągły oraz długofalowy pozwala rozwijać kariery uczestników. Dla najbardziej obiecujących artystów i menedżerów planowany jest również dziesięciodniowy obóz letni w Krakowie.

Zajęcia w ramach Tak Brzmi Miasto Inkubator odbywać będą się od lipca do listopada 2020.

Postaw na rozwój!

Rekrutacja trwa do 1 lipca 2020 r. i odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem: http://takbrzmimiasto.pl/inkubator-2020/

takbrzmimiasto 830

 

MLWZ album na 15-lecie