Podróż z przystankami „Sorrento Performance”

Artur Chachlowski, Podróż z przystankami „Sorrento Performance”
8 lipca odbył się premierowy pokaz spektaklu Bovskiej Sorrento Performance. Streaming tego wyjątkowego wydarzenia można było oglądać live na Facebook i YT Artystki prosto z desek Teatru Syrena.
Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej - "Sorrento", który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku.
 
“Sorrento Performance to spełnienie jednego z moich artystycznych marzeń, by taniec stał się integralną częścią koncertu Bovskiej. W Polsce nie było dotąd takich realizacji. Mam wielką nadzieję, że ta ogromna praca około 40 osobowej ekipy będzie mogła zaistnieć jeszcze nie raz na deskach teatru, z widownią nie tylko online. Sam proces pracy nad Performance był bardzo twórczy i intensywny i cieszę się, że mogłam przez niego przejść, wraz z choreografka Agą Konopką, a także tancerką Anitą Sawicką oraz z Janem Smoczyńskim, z którym pracowaliśmy nad dostosowaniem muzyki do spektaklu jakim stał się nasz koncert. “ - komentuje Bovska.
 
Materiał video, który powstał z koncertu, został przygotowany jako odrębne od streamu dzieło, odpowiednio zmontowane i wyreżyserowane przez Marcina Kopca oraz pocięte na odcinki. Już 15 lipca Bovska podzieliła się z fanami pierwszym odcinkiem Sorrento Performance, który został umieszczony na kanale YT Artystki. Podczas każdego umieszczenia nowego materiału Bovska będzie robić relacje LIVE na Facebook i  YouTube, gdzie w czasie rzeczywistym będzie oglądać nagrany materiał, komentować go i wchodzić w interakcje z odbiorcami.
 
 
MLWZ album na 15-lecie