Jubileuszowe wydanie Metal Hammera od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski, Jubileuszowe wydanie Metal Hammera od dziś w sprzedaży

350 wydań polskiego Metal Hammera za nami! To prawie 30 lat, kiedy Młotek pojawił się na polskim rynku wydawniczym. Wiele się w tym czasie zmieniło, ale jedno pozostaje niezmienne… nadal kochamy zespół Mercyful Fate! Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny:

„Mercyful Fate to zespół kultowy… dziś nawet bardziej niż kiedykolwiek, choć już w latach 80. kiedy rozpadł się po raz pierwszy, a na jego gruzach powstał pierwszy album King Diamond, Mercyful Fate miał już za sobą po prostu legendę. Nie ukrywam, że od zawsze byłem wielkim fanem tej grupy i z niecierpliwością czekam na jej nowy (po ponad 20 latach!) album. Tak, od wydania ‘9’ (która była płytą naprawdę potężną jeśli chodzi o brzmienie i kompozycje), minęło już 21 lat!”

W numerze znaleźć można również teksty o wszystkich ważnych premierach i wydarzeniach muzycznych ostatnich, niełatwych dla branży, tygodni - Odraza, Hostia, Witchcraft, CETI, Deranged, August Burns Red, Cadaver. Stałe rubryki (w tym Za Progiem) to żelazna podwalina sierpniowego wydania Metal Hammera. Polecamy!

MLWZ album na 15-lecie