D Project

Zbliża się premiera jubileuszowej winylowej edycji albumu Skaldów

Artur Chachlowski, Zbliża się premiera jubileuszowej winylowej edycji albumu Skaldów

Już niedługo premiera winylowej edycji albumu grupy Skaldowie pt. "Oddychać i kochać". Najład wyniesie tylko... 120 numerowanych egzemplarzy.

Podwójny album zostanie wytłoczony na pomarańczowych (LP1) i zielonych (LP2) winylach. Dodatkiem będzie 8-stronicowa, kolorowa książka.cJednak najwięszym rarytasem wydają się być zawarte na krążku nagrania dodatkowe.

Poza zarejestrowanym na tej samej sesji co album, utworem - 'Suwałki moje miasto" - longplay uzupełni 8 wczesnych, zupełnie nieznanych i nigdy dotąd nieudostępnionych mixów nagrań zawartych na płycie i nie tylko. Będą to m.in.: "Upaniszada", "Nie zabijaj mnie powoli", "Rejs bez końca", "Poranek z nadzieją","Ocal mnie prowadź". W sumie ponad 30 minut premierowej muzyki.

Premiera albumu nastąpi na początku września.

UWAGA !!! Wszystkie osoby zapisane na subskrypcję jubileuszowej edycji winyli Skaldów prosimy o wpłatę kolejnej zaliczki w wysokości 146 zł (pokrywa to akurat koszt płyty razem z wysyłką). Zaliczki są tym razem mniejsze ponieważ uwzględniliśmy, nadpłaty, których dokonali Państwo przy okazji pierwszej wpłaty za album Taki blues.

Zaliczka w wysokości 146 zł jest skalkulowana tylko dla osób które zamówiły jedną sztukę płyty. Dla osób zamawiających większą ilość płyt oraz tych mieszkających za granicą, koszty będą inne, ale o tym poinformujemy w indywidualnej korespondencji.

Zapewniamy, że wszyscy którzy zapisali się wcześniej na jubileuszową subskrypcję 3 albumów Skaldów i wpłacą zaliczki, mogą spokojnie czekać na paczkę z winylem.

UWAGA !!! Album mogą zamawiać także osoby nie zapisane na subskrypcję. Dla nich przedpłata za LP z przesyłką wynosi - 198 zł.
Warto zamówić albumy już teraz ponieważ do ogólnodostępnej sprzedaży trafi jedynie 25-sztuk płyty !!!

Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt poprzez kliknięcie na poniższe panele lub bezpośrednio na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MLWZ album na 15-lecie