Katie Melua: koncerty w Polsce w październiku 2020

Artur Chachlowski

Katie Melua - światowej sławy gwiazda estrady, brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji, przyjedzie do Polski na 3 koncerty:

7 października 2020 - Gdynia, Gdynia Arena

8 października 2020 - Warszawa, Torwar

9 października 2020 - Wroclaw, Hala Stulecia

Tu link do sprzedaży biletów:  https://www.eventim.pl/artist/katie-melua/

Koncerty w naszym kraju zbiegają się w czasie z premiera nowej, ósmej płyty Artystki, która zaplanowana jest na 16 października.

Niezwykle popularna w naszym kraju. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała dotychczas 7 albumów studyjnych (większość z nich wielkokrotnie platynowych), albumy live, dziesiątki płyt składankowych, odniosła wielki sukces komercyjny. Ma też wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej, jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Na rzecz potrzebujących przekazała zyski ze sprzedaży przebojowego singla "Spider's Web". Publicznie odcina się od nadętego show bussinessu oraz wszechobecnej pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. Innym przykładem takiej działalności jest nagranie covera Louisa Armstronga - "What A Wonderful World" z którego wpływy przekazała Czerwonemu Krzyżowi.

Tym razem Katie przywiezie do Polski swój regularny zespół koncertowy, a w repertuarze oprócz przekroju twórczości Artystki znajdą się utwory z nowej płyty. (światowa premiera 16 października 2020).

Video do wielkiego przeboju Nine Million Bicycles: www.youtube.com/watch?v=eHQG6-DojVw

Polecamy oficjalne strony Artystki: 

www.facebook.com/katiemeluamusic

www.katiemelua.com

 

 

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.