Nowy singiel i teledysk Projektu MANIA

Artur Chachlowski, Nowy singiel i teledysk Projektu MANIA
Wczoraj do stacji radiowych trafia piosenka „Mali odkrywcy“, pierwszy singiel promujący debiutancką EP-kę Projektu MANIA „Wiosna“, która ukaże się we wrześniu. Do piosenki powstał teledysk, który można oglądnąć po rozwinięciu newsa:
 
Projekt MANIA został stworzony przez Anię Dobrzycką, która zaprosiła do współpracy poznańskiego pianistę i producenta Mateusza Walczaka. Postanowił on ubrać pomysły Ani w synth-popowe brzmienia i pokazać Projekt w zupełnie nowej odsłonie. Autorką zdjęcia i projektu okładki singla jest Ola Bodnaruś.
 
Autorka o piosence: „Obecnie żyjemy pod ogromną presją, którą często sami sobie narzucamy. Dążąc do spełniania wygórowanych oczekiwań własnych lub cudzych, zatracamy się w osiąganiu celów sprzecznych z naszymi pragnieniami. Ciągła potrzeba zdobycia uznania może spowodować stworzenie obrazu samego siebie, który nijak ma się do rzeczywistości. Nieodporni na porażki toniemy we frustracjach, zamiast cieszyć się życiem codziennym. „Mali odkrywcy” to nasze ambicje, które napędzają nas do działania, ale zbyt wysoko postawiona poprzeczka może spowodować, że zaświecimy się tylko na chwilę."
 

 
MLWZ album na 15-lecie