Kompaktowa edycja płyty "Oddychać i kochać" Skaldów

Artur Chachlowski, Kompaktowa edycja płyty "Oddychać i kochać" Skaldów

W oczekiwaniu na winylową wersję albumu Skaldów "Oddychać i kochać" (premiera niestety opóźnia się trochę ze względu na przeładowanie tłoczni albumami przygotowywanymi na Record Store Day) Kameleon postanowił nieco uprzyjemnić życie fanom i zaproponować nową, kompaktową edycję tego wyprzedanego tytułu.

To nowa edycja przedostatniej jak dotąd studyjnej płyty Skaldów wydanej pierwotnie w 2010 roku. Poza nowym masteringiem, zmodyfikowaliśmy nieco grafikę albumu, aby pasowała do pozostałych kompaktów zespołu wydawanych przez Kameleon Records. Jednak największym rarytasem wydają się być zawarte na krążku nagrania dodatkowe.

Poza zarejestrowanym na tej samej sesji co album, utworem "Suwałki moje miasto" album uzupełniają: singlowa wersja kompozycji "Anioł w miasteczk" oraz trzy wczesne, zupełnie nieznane i nigdy dotąd nieudostępnione mixy nagrań zawartych na płycie. Są to: "Upaniszada", "Rejs bez końca" i "Poranek z nadzieją".

Muzycznie ten nieco nostalgiczny album, z roku na rok tylko zyskuje na wartości, więc poza oddanymi fanami zespołu polecamy go wszystkim, którzy lubią dobrą muzykę z prawdziwie poetyckimi tekstami. 

KUP CD (cena promocyjna 30 zł)

MLWZ album na 15-lecie