Kovalczyk z nowym rewolucyjnym singlem oraz zapowiedzią płyty

Artur Chachlowski, Kovalczyk z nowym rewolucyjnym singlem oraz zapowiedzią płyty
„Stars And Shivers” to nowy singiel Kovalczyka – młodego producenta i wokalisty, finalisty 3. edycji programu IDOL. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu artysty pt. “ Kovalczyk Big Band New Wave", który nawiązuję do znakomicie przyjętego anglojęzycznego albumu "Kovalczyk Big Band Project”.
 
Album ten znalazł się w wielu branżowych podsumowanych najlepszych płyt w 2013 roku. 
 
Nowy utwór, jak i cały album, ma zaskoczyć słuchaczy nowym oryginalnym brzmieniem. Usłyszymy tu alternatywne rytmy, mocne elektroniczne bity oparte o rozbudowaną orkiestrację instrumentów dętych. Wszystko to skontrastowane jest marszowym rytmem, częstymi etnicznymi motywami i wyrazistymi tekstami.
 
Kovalczyk o singlu "Stars And Shivers": „Nadszedł czas rewolucji, która dzieję się na naszych oczach – nic nie jest takie jak było wcześniej. Właśnie teraz jest ten moment, kiedy wszyscy powinniśmy „podnieść w górę swoje własne flagi” - bez względu na poglądy, kolor skóry czy upodobania i walczyć o stan wyzwolenia będący celem rozwoju duchowego. Tylko jedność, wolność, godność może przeciwstawić się podziałom i nierówności na całym świecie. Jest nadzieja, a póki tli się żar, możemy rozniecić naprawdę olbrzymi ogień
zmian”.
 
Premiera albumu zapowiedziana jest za dziesięć miesięcy, a w międzyczasie poznamy kolejnych dziewięć singli. Będą one udostępniane w sieciach streamingowych oraz na kanale YouTube artysty, każdorazowo 12 dnia miesiąca, aż do premiery nowego albumu na nośniku fizycznym.

MLWZ album na 15-lecie