Hollywood Undead zapraszają na wyjątkowy koncert

Artur Chachlowski, Hollywood Undead zapraszają na wyjątkowy koncert
Hollywood Undead przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. 18 grudnia odbędzie się „Hollywood Undead House Party”, czyli wyjątkowa impreza, podczas której zespół wykona swoje klasyczne kompozycje, ale także te najnowsze z albumu „New Empire Vol. 2”, który miał swoją premierę 4 grudnia.
 
Impreza będzie produkowana we współpracy z Danny Wimmer Presents, zapowiadani są również goście. Bilety są już dostępne w różnych pakietach na stronie https://hollywoodundeadlive.com
 
Johnny 3 Tears opowiada: ”Ponieważ nie możemy zebrać wszystkich w jednym miejscu na imprezę, postanowiliśmy zorganizować właśnie taki wieczór w takiej formie i będzie to noc, której nikt nie zapomni - i nie będzie pamiętał dnia następnego”.
 
Album „New Empire Vol. 2” to  kontynuacja płyty „New Empire Vol. 1”, która ukazała się w lutym tego roku. Producentem płyty jest Matt Good (Asking Alexandria) a całość promuje kawałek „Heart Of A Champion”, w którym gościnnie pojawiają się Jacoby Shaddix z Papa Roach i Spencer Charnas z Ice Nine Kills:


MLWZ album na 15-lecie