No To Co: "Inne kwiaty" na płycie CD

Artur Chachlowski, No To Co: "Inne kwiaty" na płycie CD

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na Święta? Ostatnia tegoroczna nowość w sklepie Kameleon Records nawiązuje do okresu Świątecznego. Czwartą już płytę z archiwaliami grupy No To Co otwiera bowiem 23-częściowa suita ze ścieżką dźwiękową do widowiska kolędowego TVP z 1968 roku – „Pastorałka”.

A oprócz niej znajdziemy jeszcze masę niepublikowanych rarytasów wykonaniu legendy polskiego beatu. „Inne kwiaty” to fantastyczny zbiór nigdy niepublikowanych na żadnym nośniku telewizyjnych, radiowych i koncertowych nagrań zespołu No To Co z lat 1968-1969.

Płyta stanowi czwartą część z przygotowywanej serii 6 CD, zawierającej – w ogromnej większości – nigdy niepublikowane nagrania (radiowe, telewizyjne, filmowe, zagraniczne, koncertowe, prywatne) grupy No To Co, zrealizowane w latach 1967-1976.

43 nagrania, ponad 77 minut muzyki!!!

  • - album otwiera suita przygotowana w 1968 do programu TVP Pastorałka. Do materiału tego No To Co i Jerzy Krzemiński wrócili jeszcze dwukrotnie (w ramach płyt zatytułowanych LP Kolędowe śpiewanki), ale prezentowana tutaj pierwotna wersje jest publikowana po raz pierwszy
  • - sześć nagrań radiowych; w tym nie mające swoich płytowych odpowiedników utwory: Odejdą w czas miniony, Kowalscy Kowalscy, Mała spikerka oraz inne warianty kompozycji: W naszej wiosce uciechy, Mój stary dom, czy Gdy się żenił wiatr z chmurami
  • - sześć nigdy niepublikowanych nagrań zarejestrowanych do widowiska TVP z 1969 Jutro Turniej Miast
  • - koncertowe wersje takich hitów jak: Gwiazdka z nieba, Po ten kwiat czerwony, czy Inne kwiaty
  • - 16-stronicowa, kolorowa książeczka, zawiera m.in. mnóstwo unikatowych zdjęć oraz notkę o nagraniach
  • - wszystkie utwory zostały zremasterowane z oryginalnych taśm matek i brzmią perfekcyjnie
  • - wydawnictwo przygotowane pod patronatem i przy współpracy z byłym leaderem zespołu – Jerzym Krzemińskim

KUP CD (cena promocyjna 35 zł)

MLWZ album na 15-lecie