Cellar Pillow debiutuje

Artur Chachlowski, Cellar Pillow debiutuje

EP-ką zatytułowaną "Three Side Story" debiutuje zespół Cellar Pillow, który powstał w 2019 roku jako solowy projekt krakowskiego gitarzysty Wojtka Dmochowskiego (Kinestence, ex-dr Zoydbergh) oparty na instrumentarium elektronicznym.

Z czasem formuła została poszerzona o gitary, doszedł także głos Wojtka Lyszczyny (ex-Mediana, ex-New Year's Day), autora tekstów. Rok 2020 przyniósł kolejne kompozycje łączące w różnych proporcjach brzmienia rockowe i elektroniczne. W marcu 2021 ukazał się nakładem netlabelu bonimedia.pl debiutancki eklektyczny mini-album "Three Side Story", dający przedsmak obszerniejszego materiału.

Cellar Pillow: Niełatwo jest pisać o czymś, co w założeniu miało nigdy nie opuścić szuflady. Z jednej strony chciałoby się ująć temat żartobliwie, z dystansem, czym można by usprawiedliwić pewne niedociągnięcia; z drugiej - zawartość owej szuflady sporo dla nas znaczy, co automatycznie narzuca pompatyczną nieco formę. I tak źle, i tak niedobrze?...
 
W środowej audycji MLWZ (28.04.2021r., początek o godz. 21:00 na antenie www.rockserwis.fm) przedstawimy muzykę tego zespołu. 
MLWZ album na 15-lecie