Van Morrison prezentuje nowy track

Artur Chachlowski, Van Morrison prezentuje nowy track
Van Morrison prezentuje nowy utwór z zapowiadanej na 7 maja br. płyty zatytułowanej "Latest Record Project: Volume 1". Współautorem „Love Should Come With a Warning” jest Don Black – ceniony autor tekstów, znany z kompozycji do filmów o Jamesie Bondzie takich jak: „Thunderball”, „Diamonds Are Forever” czy „The Man With The Golden Gun”.
 
Nowy singel dostępny pod LINKIEM.
 
„Utwór brzmi tak, jakbym to ja w pełni skomponował ten utwór prawda?” – komentuje z uśmiechem Van Morrison. „To mit! Nie da się zrobić wszystkiego samemu. Pełna niezależność jest całkowicie niemożliwa, zwłaszcza wtedy, gdy napisałeś już setki piosenek…” – wspomina z dystansem artysta.
 
Van Morrison zapowiedział swój 42 krążek! „Latest Record Project: Volume 1” ukaże się 7 maja i będzie to najbardziej dynamiczny album od lat. Zawierać będzie aż 28 utworów, w których wyraźnie słychać miłość artysty do bluesa, R&B, jazzu i soulu. Nowa płyta udowadnia, że Van Morrison idzie z duchem czasu, żyje muzyczną teraźniejszością i jest artystą wyjątkowym oraz uczciwym w kontekście muzycznych inspiracji. „Latest Record Project: Volume 1” jest wynikiem wymuszonego okresu izolacji. Nie mogąc koncertować, artysta był zajęty ciągłym komponowaniem. Z pomysłów na gitarę, fortepian i saksofon powstały zupełnie nowe dzieła! Narodził się wyjątkowy materiał, który charakteryzuje bogactwem brzmienia, doskonałą jakością nagrań oraz spontanicznym vibe’ em między Morrisonem a sekcją rytmiczną!
 
Premiera krążka „Latest Record Project: Volume 1” odbędzie się 7 maja 2021! Więcej na vanmorrison.com
 
Wydawca – BMG: www.bmg.com
 
Dystrybucja – Warner Music Poland: www.warnermusic.pl
 
PR & marketing w Polsce – Dream Music: www.dreammusic.pl
 
MLWZ album na 15-lecie