D Project

Leepeck prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem Natalii Przybysz

Artur Chachlowski, Leepeck prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem Natalii Przybysz

Leepeck (Piotr Lipka) to warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „Borderline". Album został dobrze odebrany na świecie, czego potwierdzeniem było zagranie trzech koncertów podczas festiwalu Indie Week 2019 w Toronto oraz koncerty klubowe przed brytyjską publicznością w Londynie.

"Alicja” to piosenka o marzeniach. O odszukaniu w nich siebie, tego co drzemie w nas głęboko i budzi się kiedy śpimy. Może być też opowieścią o tolerancji, wolności i akceptacji. A co najważniejsze, kiedy zamkniecie oczy, pozwoli Wam przejść na drugą stronę lustra - tymi słowami Leepeck, zachęca do posłuchania swojego nowego singla. 

W piosence gościnne pojawiła się Natalia Przybysz. Singiel dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/leepeckalicja

Leepeck przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu, który ukaże się nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. Producentem płyty jest niezastąpiony Jurek Zagórski, odpowiedzialny za między innymi za brzmienie albumów Natalii Przybysz czy Muńka Staszczyka. Premiera krążka zaplanowana jest na drugą połowę 2021 roku. 

Teledysk stworzony przez Leepecka można zobaczyć w serwisie YouTube: 

MLWZ album na 15-lecie