Druga część cyklu małoleksykonowego poświęconego muzyce Porcupine Tree

Redakcja, Druga część cyklu małoleksykonowego poświęconego muzyce Porcupine Tree

Porcupine Tree powraca! Powraca także nasz małoleksykonowy cykl poświęcony muzyce tego zespołu. Nowa studyjna płyta grupy Porcupine Tree Closure/Continuation” ukazała się w czerwcu br.

Jak wszyscy doskonale pamiętają, poprzedziliśmy ją na naszych łamach i w naszej audycji serią dyskograficzną.

W specjalnym cyklu przygotowanym przez Przemysława Stochmala przypomnieliśmy wtedy wszystkie oficjalne studyjne albumy tego zespołu.

Jak wiadomo, pod koniec października grupa Porcupine Tree przyjedzie na koncert do naszego kraju. Odbędzie się on 30.10.2022r. w katowickim Spodku.

Bilety: www.rockserwis.pl (kolekcjonerskie), Ticketmaster i Eventim

Aby jak najlepiej przygotować się do tego wielkiego muzycznego wydarzenia postanowiliśmy kontynuować nasz małoleksykonowy cykl i już od pierwszej środy września aż do końca października będziemy na naszym portalu oraz w naszej audycji przedstawiać wybrane i najważniejsze (uwaga! Nie wszystkie!) albumy Jeżozwierzy spoza podstawowej dyskografii. Będą to płyty z prawdziwymi muzycznymi rarytasami. Sięgniemy tym razem do kompilacyjnych wydawnictw i minialbumów, które przyniosły całe naręcze intrygujących premierowych dźwięków definiujących niezwykłe muzyczne uniwersum grupy Porcupine Tree.

Rozpoczęcie drugiej części naszego ‘jeżozwierzowego’ cyklu nastąpi już 7 września w trakcie audycji MLWZ (początek o godz. 21:00 na www.rockserwis.fm).

MLWZ album na 15-lecie