Laura Cox: ostatnie nowe dźwięki przed premierą płyty

Artur Chachlowski, Laura Cox: ostatnie nowe dźwięki przed premierą płyty

Laura Cox zaprezenowała ostatni przedsmak swojego albumu „Head Above Water”, który ukaże się już za kilka dni - 20 stycznia br. Utwór „Wiser” to idealny zwiastun nadchodzącego albumu Laury Cox i można go posłuchać po rozwinięciu newsa.

Pełen energii utwór odzwierciedla różnorodność nowej płyty, która jest głośna, dzika, a jednocześnie spokojna, pełna ciepła i melodii. Jest jak dynamiczna kolejka górska pełna zabawnych zwrotów akcji, gitarowych solówek i klasycznych rockowych momentów.

Laura Cox korzysta z klasyki, a jednocześnie wyznacza nowe standardy. „Mądrzejsza, starsza, mądrzejsza i silniejsza” - to słowa, które opisują rozwój osobisty i muzyczny Laury.

W towarzyszącym piosence teledysku Laura Cox zabiera nas w podróż w czasie na taneczne parkiety lat 80., jednocześnie nie pozostawia złudzeń co do swoich umiejętności gry na instrumencie.

Płyta „Head Above Water” zawiera 11 świetnych rockowych utworów. Album został nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique i zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę Grammy, Teda Jensena (The Eagles, Norah Jones, Green Day).

Prypomnijmy, że już w marcu Laura Cox wróci do Polski, by wystąpić na 3 koncertach i zaprezentować swój nowy album.

Koncerty odbędą się:

30.03.2023 Warszawa - Remont

31.03.2023 Piekary Sląskie - OK Andaluzja

01.04.2023 Poznań - 2progi

Bilety dostępne na:

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/laura-cox/
bilety24: https://www.bilety24.pl/szukaj?search=Laura+Cox&submit=
toBilet: https://tobilet.pl/laura-cox-2023.html 

MLWZ album na 15-lecie