Mammoth WVH udostępnił nowy utwór

Artur Chachlowski

Mammoth WVH, projekt Wolfganga Van Halena, ex - basisty Van Halen oraz syna Eddiego Van Halena, zapowiada drugi album studyjny. Krążek zatytułowany „Mammoth II” ukaże się na rynku 4. sierpnia i będzie zawierał dziesięć utworów.
 
Płyta była nagrywana w legendarnym studiu 5150, a za jej produkcję odpoiwada Wolfgang i jego przyjaciel oraz współtwórca Michael „Elvis” Baskette.
 
Wolfgang o „Like A Pastime”: „To utwór zagrany na 4/4, ale z polirytmią. Tłumaczyłem mojej narzeczonej, co to jest polirytmia i wpadłem na pomysł tego kawałka. Bębny basowe są tutaj mocniej zaakcentowane. Z pewnością jest to jeden z moich ulubionych utworów i ma zupełnie inny klimat, niż materiał z pierwszej płyty”.
 
Mammoth WVH zagra na żwyo prze koncertem Metalliki w Warszawie w lipcu przyszłego roku.

Tracklista:

01. Right?
02. Like A Pastime
03. Another Celebration At The End Of The World
04. Miles Above Me
05. Take A Bow
06. Optimist
07. I'm Alright
08. Erase Me
09. Waiting
10. Better Than You
 

Formacja udostępniła właśnie drugi utwór zapowiadający całość zatytułowany „Like A Pastime”:

 

 

MLWZ album na 15-lecie Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!