Playlista 2012.12.12

Artur Chachlowski

BEST OF THE YEAR ALBUM 2012 POLL / PLEBISCYT NA NAJLEPSZY ALBUM 2012 ROKU

 

On today's MLWZ show we are opening our annual Best Progressive Album Poll. Please vote for the best 10 albums released in 2012 by sending email   mlwz@ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. before January 6th, 2013. We willl announce the Poll's results on January 9th, 2013 at 8 pm during the Radio Alfa's MLWZ radio show and  we will publish them on our web site (POLLS section) the following day.

More Poll details on  the top right window of the MLWZ main page.

 --------------------------- 

W dzisiejszej audycji rozpoczynamy doroczny plebiscyt na Najlepszy Album Roku. W trakcie dwuipółgodzinnego programu w telegraficznym skrócie przypomnimy fragmenty około 100 najciekawszych progrockowych albumów, które ukazały się na rynku w 2012 roku.  Na Wasze głosy w postaci list 10 ulubionych płyt (usystematyzowanych od miejsca 1. do 10.) wydanych w trakcie kończącego się roku czekamy do północy 5 stycznia 2013r. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 stycznia 2013r. w trakcie specjalnej audycji MLWZ krakowskiego Radia Alfa 102.40 FM rozpoczynającej się o godz. 20:00, a następnego dnia opublikujemy je na naszym portalu (dział PLEBISCYTY). 

Głosować można już od teraz na trzy sposoby: 

1. emailowo: na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. telefonicznie: tel. (12) 376 80 70 w trakcie trzech najblizszych wydań audycji Mały Leksykon Wielkich Zespołów, tj. w dwie środy 19 grudnia br. oraz 2 stycznia 2013r. w godzinach 20:00 - 22:30,

3. listownie i na kartkach pocztowych przesyłanych na adres: Radio Alfa, Węgrzce 206, 32-086 Kraków z dopiskiem "Mały Leksykon Wielkich Zespołów". Na Wasze głosy czekamy do 5 stycznia 2013r.

Więcej szczegółów dotyczących Plebiscytu znajdziecie w prawym górnym okienku strony głównej. Tam też znajdziecie link do zestawu najciekawszych wydawnictw płytowych, które ukazały się na rynku w bieżącym roku. Głosować można także na albumy spoza tej listy.

 ---------------------------   

Uwaga!!! 

Przy nadsyłaniu swoich głosów prosimy o podawania swojego imienia, nazwiska oraz adresu pocztowego. Wśród tych Słuchaczy audycji i Czytelników naszego portalu, którzy wezmą udział w głosowaniu oraz podadzą swoje adresy korespondencyjne rozlosujemy nagrody-niespodzianki. W tym roku będą to liczne upominki w postaci płyt DVD i CD ufundowane przez firmy Metal Mind Productions, Lynx Music, Mystic Production, zaprzyjaźnione zespoły (zarówno krajowe, jak i zagraniczne) oraz przez redakcję MLWZ. Prosimy zatem nie zapominać o podawaniu swojego adresu korespondencyjnego.   

Małoleksykonowy Plebiscyt na Najlepszy Album 2012 Roku  ropozpoczęty!!! Zapraszamy wszystkich do udziału!  

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia