KONKURS KWIETNIOWY

KONKURS KWIETNIOWY

Trwa małoleksykonowy Konkurs Kwietniowy. W tym miesiącu naszym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest płyta „The Empathy Machine” projektu Chimpan A, na czele którego stoi znany z grupy Magenta multiinstrumentalista, Robert Reed.

Aby wygrać egzemplarz tej płyty należy do północy 30 kwietnia 2020r. nadesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. „The Empathy Machine” to drugi album Chimpan A. Jaki tytuł nosił pierwszy album?
  2. Pewien gitarzysta, który był współtwórcą Chimpan A oraz współautorem większości materiału na debiutanckiej płycie, nie wziął udziału w przygotowaniu nowego albumu. Proszę podać jego imię i nazwisko.

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Kwietniowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Po zakończeniu konkursu wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas egzemplarz CD nowej płyty projektu Chimpan A, która jest nagrodą w Konkursie Kwietniowym.


myarrival satur9Zdobywcą nagrody w Konkursie Marcowym - albumu „Satur9 & Indigo” grupy My Arrival jest pani Renata Węgrzyn z Krakowa

Nagroda zostanie wysłana pocztą.

 

A oto prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. Z jakiego innego holenderskiego zespołu wywodzą się muzycy tworzący grupę My Arrival?

Odp. Sylvium

  1. Ile utworów składa się na program płyty „Satur9 & Indigo?

Odp. 11

MLWZ album na 15-lecie