PLEBISCYT NA NAJLEPSZE PROGROCKOWE ALBUMY 2019

PLEBISCYT NA NAJLEPSZE PROGROCKOWE ALBUMY 2019

PLEBISCYT NA NAJLEPSZE PROGROCKOWE ALBUMY 2019 ROKU

Trwa Plebiscyt portalu oraz audycji radiowej MLWZ.PL na Najlepsze Albumy 2019 Roku. Po raz kolejny odbywać się on będzie według umownej formuły ‘3x5 + 15’, a więc w czterech kategoriach wybierać będziemy:

  1. Najlepszy progrockowy debiut płytowy (maksymalnie 5 tytułów)
  2. Najlepszy album koncertowy / DVD / BR (maksymalnie 5 tytułów)
  3. Najlepszy progrockowy album polski (maksymalnie 5 tytułów)
  4. Najlepszy progrockowy album zagraniczny (maksymalnie 15 tytułów)

 

Głosowanie rozpoczynamy 08.01.2020r., a na Wasze głosy czekamy do północy 31.01.2020r. Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie specjalnej audycji z cyklu Mały Leksykon Wielkich Zespołów w środę 05.02.2020r.

Po zakończeniu głosowania wyniki opublikujemy również na naszym małoleksykonowym portalu (w dziale Plebiscyty, w którym można zapoznać się z wynikami głosowania w plebiscytach MLWZ w poprzednich latach).

 

JAK GŁOSOWAĆ?

Głosować można na dwa sposoby:

  1. emailowo: na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „PLEBISCYT”.

 

  1. za pośrednictwem kwadratowego okienka plebiscytowego na stronie www.mlwz.pl, gdzie można skorzystać ze wzoru formularza do głosowania.

 

Można tam także zapoznać się z zestawieniem płyt – propozycji w każdej z czterech kategorii. Uwaga! Głosować można także na albumy spoza tych list. Warunkiem koniecznym jest jednak to, że muszą być to albumy, które ukazały się w 2019 roku.

 

Przy oddawaniu głosów prosimy o podawanie swoich ulubionych płyt w każdej kategorii usystematyzowanych w kolejności od miejsca 1. do 5., a w kategorii „Najlepszy progrockowy album zagraniczny” od miejsca 1. do 15.

Przy nadsyłaniu maili prosimy o podawanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego, gdyż wśród biorących udział w głosowaniu rozlosujemy drobne upominki.

Na Wasze głosy czekamy do godz. 24:00 31 stycznia 2020r.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Nastąpi w audycji MLWZ w środę 5 lutego 2020 roku. Rozpocznie się ona o godz. 21:00 na antenie www.rockserwis.fm

 

PROPOZYCJE PLEBISCYTOWE – PŁYTY KANDYDATKI

ALBUM ROKU – ŚWIAT

ALBUM ROKU – POLSKA

ALBUM LIVE / DVD / BLURAY

DEBIUT PŁYTOWY

 

FORMULARZ DO GŁOSOWANIA

Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze wzorem formularza do głosowania.

MLWZ album na 15-lecie