KONKURS GRUDNIOWY

KONKURS GRUDNIOWY

W grudniu małoleksykonową Płytą Miesiąca, a zarazem naszą nagrodą konkursową, jest nowy album zespołu Hasse Fröberg & Musical Companion pt. „We Are The Truth”.

Aby wygrać egzemplarz naszej Płyty Miesiąca należy do północy 6 stycznia 2022 roku przesłać do redakcji MLWZ.PL poprawne odpowiedzi na dwa pytania konkursowe:

1. „We Are The Truth” to najnowszy album w dorobku Hasse Fröberg & Musical Companion. Ile studyjnych płyt tego projektu ukazało się wcześniej?

2. Hasse Fröberg znany jest także z udziału - jako wokalista i gitarzysta – w innym zespole. Proszę podać jego nazwę.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Grudniowy”. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz korespondencyjnego adresu kontaktowego.

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu, wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma egzemplarz CD płyty „We Are The Truth”.


wilsondamian limehouse to lechlade1Przed kilkoma dniami zakończył się Konkurs Listopadowy.

Drogą losowania wyłoniliśmy zwycięzcę, który otrzymuje nagrodę – egzemplarz CD albumu „Limehouse To Lechlade” Damiana Wilsona. Szczęście uśmiechnęło się do pana Leszka Mazura z Zamościa.

Gratulujemy. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

A oto odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. W 2013 roku Damian Wilson wystąpił zarówno w płytowej, jak i scenicznej wersji musicalu Clive’a Nolana pt. „Alchemy”. W jaką rolę wcielił się w tym musicalu?

 

Odp.: Kapitan Joseph Farrell.

 

  1. Damian Wilson znany jest z udziału w wielu progrockowych i progmetalowych projektach. Jak nazywała się grupa, którą współtworzył razem z Lee Pomeroyem, Adamem Wakemanem i Pete’em Rinaldim?

 

Odp.: Headspace.

MLWZ album na 15-lecie