KONKURS LIPCOWY

KONKURS LIPCOWY

Trwa małoleksykonowy Konkurs Lipcowy. W tym miesiącu naszym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest dwupłytowy album „Origin Of Species” enigmatycznego projektu o nazwie DarWin.

Aby wygrać egzemplarz tej płyty należy do 31 lipca 2019r. przesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Simon Phillips, kojarzony jako wieloletni perkusista Toto, ma na swoim koncie udział w nagraniu dziesiątek albumów jako muzyk sesyjny. W jego bogatej dyskografii znalazły się również ślady współpracy z członkami zespołu Genesis. Proszę podać tytuł solowej płyty jednego z muzyków Genesis, na której zagrał Simon Phillips.

 

  1. Współtworzący album projektu DarWin basista Matt Bissonette to uznany muzyk sesyjny, który ma na koncie również występy w jednym z tribute-bandów współtworzonych przez Neala Morse’a i Mike Portnoya – o jaki projekt chodzi?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Lipcowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który po zakończeniu konkursu otrzyma nagrodę w postaci albumu „Origin Of Species”.


morseneal jesuschristtheexorcistZdobywcą nagrody w Konkursie Czerwcowym jest Marzena Kaczor z Łodzi.

Gratulujemy! Nagroda – egzemplarz CD płyty Neala Morse’a pt.”Jesus Christ – The Exorcist” - zostanie wysłany pocztą.

W Konkursie Czerwcowym zadaliśmy dwa pytania:

  1. Który muzyk The Neal Morse Band, który wziął udział w nagraniach tegorocznej płyty „The Great Adventure” NIE WYSTĄPIŁ na płycie „Jesus Christ – The Exorcist”?

Odp.: Mike Portnoy

  1. W którym roku ukazała się pierwsza solowa płyta Neala Morse’a i jaki miała ona tytuł?

Odp. „Neal Morse”, 1999.

 

MLWZ album na 15-lecie