D Project

KONKURS MARCOWY

KONKURS MARCOWY

Trwa nasz Konkurs Marcowy. Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest nowa płyta niemieckiej grupy RPWL zatytułowana „Tales From Outer Space”. Jej oficjalna premiera przewidziana jest na 22 marca br.

W kwietniu RPWL będzie koncertować w Polsce i wystąpi na czterech koncertach: 10 kwietnia w Bydgoszczy (Klub Kuźnia), 11 kwietnia w Warszawie (Progresja Music Zone), 12 kwietnia w Piekarach Śląskich (Ośrodek Kultury Andaluzja) oraz 13 kwietnia w Suchym Lesie pod Poznaniem.

Aby wygrać egzemplarz albumu „Tales From Outer Space” należy do 31 marca 2019r. przesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

 

  1. W jakich kolorach są skafandry członków grupy na okładce płyty „Tales From Outer Space”?

 

  1. Ilu obcych odwiedziło Ziemię w historii opowiedzianej w utworze „A New World”? (podpowiedź: proszę obejrzeć teledysk na YouTube).

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Marcowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który w pierwszych dniach kwietnia otrzyma nagrodę konkursową w postaci egzemplarza płyty CD „Tales From Outer Space”.

MLWZ album na 15-lecie