KONKURS WRZEŚNIOWY

KONKURS WRZEŚNIOWY

Trwa Konkurs Wrześniowy. Naszym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest planowana do wydania 22 września druga płyta The Ryszard Kramarski Project pt. „Sounds From The Past”. Aby wygrać egzemplarz tego albumu należy do 30 września br. przesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. W składzie The Ryszard Kramarski Project na gitarach gra Marcin Kruczek. Proszę podać nazwy co najmniej trzech innych zespołów, w których grał, bądź nadal gra ten gitarzysta.

 

  1. Grzegorz Fieber, który zagrał na bębnach w składzie The Ryszard Kramarski Project, jest na stałe związany z innym artrockowym zespołem. Proszę podać jego nazwę.

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do północy 30 września, wpisując temat wiadomości "Konkurs Wrześniowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który w pierwszych dniach października otrzyma od nas album – nagrodę.


browning loveandgriefZdobywczyną nagrody w Konkursie Sierpniowym jest pani Karolina Kowol z Boniowic.

Nagrodę – album „Love & Grief” Amerykanina Matthew Browninga  - wyślemy pocztą.

W Konkursie Sierpniowym zadaliśmy dwa pytania:

  1. Na jakim instrumencie Matthew Browning gra na płycie „Love & Grief”?

 

Odp.: Matthew Browning na „Love & Grief” nie gra na żadnym instrumencie. Śpiewa i jest współaranżerem partii smyczkowych.

 

  1. W jakim mieście i w jakim amerykańskim stanie został nagrany album „Love & Grief”?

 

Odp.: Album nagrano w Durango w stanie Colorado.

MLWZ album na 15-lecie