KONKURS CZERWCOWY

KONKURS CZERWCOWY

Trwa małoleksykonowy Konkurs Czerwcowy. W tym miesiącu naszym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest nowy album francuskiej grupy The Black Noodle Project zatytułowany „Code 2.0”.

Aby wygrać egzemplarz tej płyty należy do północy 30 czerwca 2020r. nadesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Kto gra na perkusji na płycie „Code 2.0” i czy muzyk ten wystąpił na wszystkich dotychczasowych albumach The Black Noodle Project?
  2. Główny kompozytor materiału na „Code 2.0”, Sèbastien Bourdeix, nie zagrał na jednej oficjalnej studyjnej płycie The Black Noodle Project. Na której?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Czerwcowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Po zakończeniu konkursu wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma ufundowaną przez zespół nagrodę - egzemplarz albumu „Code 2.0” grupy The Black Noodle Project.


Magenta AcapelaZdobywcą nagrody w Konkursie Majowym - albumu DVD + CD „Acapela 2016 & 2017” firmowanego przez grupę Magenta i Przyjaciół jest Pan Mirosław Boroń z Poznania.

Gratulujemy. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

 

A oto prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. Przed powołaniem do życia grupy Magenta, jej lider, walijski muzyk Rob Reed, funkcjonował jako szef innego projektu, z którym wydał trzy studyjne płyty. Proszę podać jego nazwę.

 

Odp. Cyan.

 

  1. Ile solowych płyt ma w swoim dorobku wokalistka grupy Magenta, Christina Booth?

 

Odp.: Dwie – „Broken Lives & Bleeding Hearts” (2010) i „The Light” (2015).

MLWZ album na 15-lecie