KONKURS LISTOPADOWY

KONKURS LISTOPADOWY

W listopadzie małoleksykonową Płytą Miesiąca, a zarazem naszą nagrodą konkursową, jest nowy album brytyjskiej grupy Multi Story pt. „CBF10”.

Aby wygrać egzemplarz CD tej płyty należy do północy 30 listopada br. przesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Co oznacza tytuł płyty „CBF10”?

 

  1. W którym roku ukazał się płytowy debiut grupy Multi-Story pt. „East West” i ilu członków obecnego składu wzięło udział w jego nagraniu?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Listopadowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas egzemplarz CD płyty „CBF10”.


Ringvanmobiuus the3rdmajestyZdobywcą nagrody w Konkursie Październikowym – albumu CD „The 3rd Majesty” norweskiej grupy Ring Van Möbius jest Paweł Pytko z Krakowa.

Gratulujemy. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

A oto prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. Czy grupa Ring Van Möbius nagrywa swoje płyty cyfrowo czy analogowo?

Odp.: Analogowo.

  1. Jakiego typowego dla muzyki rockowej instrumentu nie słyszymy w brzmieniu Ring Van Möbius?

Odp.: Gitary.

MLWZ album na 15-lecie