KONKURS LISTOPADOWY

KONKURS LISTOPADOWY

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Konkursie Listopadowym. Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą konkursową, jest planowana do wydania 15 listopada br. nowa płyta norweskiej grupy The Windmill zatytułowana „Tribus”. Aby wygrać egzemplarz tego albumu należy do 30 listopada br. przesłać do redakcji MLWZ.PL odpowiedzi na dwa pytania:

  1. „Tribus” jest albumem nr 3 w dyskografii grupy The Windmill. Proszę podać tytuły dwóch suit, które znalazły się w programach dwóch poprzednich płyt zespołu.
  1. Proszę podać tytuły co najmniej trzech instrumentalnych kompozycji, które znalazły się na dwóch pierwszych albumach The Windmill.

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do północy 30 listopada, wpisując temat wiadomości "Konkurs Listopadowy" oraz podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres kontaktowy.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który w pierwszych dniach grudnia otrzyma nagrodę konkursową w postaci albumu „Tribus” grupy The Windmill.


tigermothtales storytellersparttwo 2Zdobywcą nagrody w Konkursie Październikowym jest Kamil Kędzierski z Warszawy.

Gratulujemy! Nagroda – egzemplarz płyty „Story Tellers part Two”, którą firmuje Tiger Moth Tales - zostanie wysłana pocztą.

W Konkursie Październikowym zadaliśmy dwa pytania:

  1. Jaki tytuł nosi i w którym roku został wydany pierwszy album wydany pod szyldem Tiger Moth Tales?

„Cockoon” (2014 rok)

  1. Jakiej narodowości jest Peter Jones?

Brytyjczykiem i Anglikiem. Obie odpowiedzi uznajemy za poprawne.

MLWZ album na 15-lecie