KONKURS WRZEŚNIOWY

Redakcja

We wrześniu małoleksykonowym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą w Konkursie Wrześniowym jest album „Odyssey 9999” firmowany przez The Ryszard Kramarski Project.

Aby wygrać egzemplarz CD naszego Albumu Miesiąca należy do północy 30 września 2023r. przesłać do redakcji MLWZ.PL poprawne odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Które książki i opowiadania były do tej pory muzyczną inspiracją płyt tRKproject? Proszę podać polskie tytuły co najmniej pięciu takich książek.
  1. Trzy albumy tRKproject zostały do tej pory wydane na płytach winylowych. Proszę podać ich angielskie tytuły.

Prosimy o przesyłanie odpowiedzi na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Wrześniowy”. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz korespondencyjnego adresu kontaktowego.

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, do którego trafi egzemplarz najnowszego albumu The Ryszard Kramarski Project.


Comedy Of ErrorsZwycięzcę Konkursu Sierpniowego wyłoniliśmy tradycyjnie drogą losowania spośród prawidłowych odpowiedzi nadesłanych do naszej redakcji. Szczęście uśmiechnęło się do pana Tomasza Lipczyca ze Świdnicy. I to do niego trafi nagroda, którą jest egzemplarz CD płyty grupy Comedy Of Errors pt. „Threnody For A Dead Queen”.

Gratulujemy! Płyta zostanie wysłana pocztą.

A oto odpowiedzi na pytania konkursowe:

1. Grupa Comedy Of Errors powstała w 1984 roku. Ilu jej członków-założycieli występuje na płycie „Threnody For A Dead Queen”?

        Odp.: Dwóch (Joe Cairney i Jim Johnston).

2. Do jakiego angielskiego dramaturga w swojej twórczości odwołuje się zespół Comedy Of Errors?

       Odp.: Williama Szekspira.

 

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.