KONKURS MAJOWY

KONKURS MAJOWY

W maju małoleksykonową Płytą Miesiąca, a zarazem naszą nagrodą konkursową, jest nowy studyjny album amerykańskiego muzyka Johna Elefante pt. „The Amazing Grace”.

Aby wygrać egzemplarz naszej Płyty Miesiąca należy do północy 31 maja 2022r. przesłać do redakcji MLWZ.PL poprawne odpowiedzi na dwa pytania konkursowe:

             1. Jak nazywa się wokalista grupy Kansas, którego miejsce w tym zespole na początku lat 80. zajął John Elefante?

             2. Jak nazywa się brat Johna Elefante, który współtworzył z nim grupę Mastedon?

 Odpowiedzi należy przesyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Majowy”. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz korespondencyjnego adresu kontaktowego.

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu, wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma egzemplarz CD płyty „The Amazing Grace”.


adventure talesofbellePrzed kilkoma dniami dobiegł końca Konkurs Kwietniowy.

Drogą losowania wyłoniliśmy jego zwycięzcę. Zdobywcą nagrody – wydanego przez wytwórnię Apollon Records nowego studyjnego albumu norweskiej grupy Adventure pt. „Tales Of Belle, Part I - Across The Ocean” jest Marek Radomski z Lublina.

Gratulujemy. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

A oto prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. W jakim innym norweskim zespole występuje aktualnie pianista grupy Adventure, Odd-Roar Bakken?

Odp. Kornmo.

  1. Którą studyjną płytą w dorobku Adventure jest planowana do wydania w kwietniu br. „Tales of Belle, Part I – Across The Ocean”?

Odp. Piątą.

MLWZ album na 15-lecie