KONKURS MARCOWY

Redakcja

W marcu naszym małoleksykonowym Albumem Miesiąca, a zarazem nagrodą w Konkursie Marcowym jest najnowsza płyta (premiera 03.03.2023r.) niemieckiego zespołu Single Celled Organism pt. „Event Horizon”.

Aby wygrać egzemplarz CD naszego Albumu Miesiąca należy do północy 31 marca 2023 roku przesłać do redakcji MLWZ.PL poprawne odpowiedzi na dwa pytania konkursowe:

  1. Jaki przydomek nosi Tella - główna bohaterka historii opowiadanej na płycie „Event Horizon”?
  2. Lider Single Celled Organism, Jens Lueck, jest właścicielem nowoczesnego studia nagraniowego Art Of Music Studio, w którym zarejestrowano większość materiału wypełniającego płytę „Event Horizon”. W jakiej miejscowości jest ono zlokalizowane?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości "Konkurs Marcowy”. Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz korespondencyjnego adresu kontaktowego.

Bezpośrednio po zakończeniu konkursu wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który stanie się szczęśliwym posiadaczem płyty „Event Horizon”.

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce