Nowy wideoklip grupy Money

Artur Chachlowski

ImageDla wszystkich, którzy po bożonarodzeniowym szaleństwie mają przesyt świątecznych kolęd zespół Money prezentuje alternatywę w postaci utworu „A Cocaine Christmas and an Alcoholic’s New Year”. Kompozycja pochodzi z zapowiadanego krążka „Suicide Songs”, który trafi do sprzedaży już 29 stycznia. Klip do utworu można obejrzeć pod tym adresem.

W 2013 r. formacja wydała swój pierwszy album zatytułowany „The Shadow Of The Heaven”. Po premierze zespół zagrał parę  koncertów w kameralnych klubach promowanych drogą pantoflową.

29 stycznia trafi do sprzedaży kolejne dzieło formacji o mało optymistycznym tytule „Suicide Songs”. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Charlie Andrew, a materiał na płytę został zarejestrowany w studiu Brixton w Południowym Londynie.

„Chciałem, aby album miał klimat jakby go komponował ktoś zza grobu. Tak właśnie się czułem tworząc tę muzykę. Płyta jest dość ponura i posępna. To część mojej autoterapii i próba wyjaśnienia stanów emocjonalnych jakich w danym momencie doświadczałem. Tym niemniej starałem się nadać całemu projektowi poetycką formę”  - mów Jamie Lee.

Zespół Money tworzą Jamie Lee, Charlie Cocksedge, Billy Byron oraz Scott Beaman.

Oto tracklista:

1. I Am The Lord

2. I'm Not Here

3. You Look Like A Sad Painting On Both Sides Of The Sky

4. Night Came

5. Suicide Song

6. Hopeless World

7. I'll Be The Night

8. All My Life

9. A Cocaine Christmas and an Alcoholic's New Year

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.