Wishbone Ash już w lutym na trzech koncertach w Polsce

Artur Chachlowski,

Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę już w lutym 2016 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego hard rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Kraków, Warszawa i Bydgoszcz – to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo. Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna a ich ostatnia studyjna płyta „Blue Horizon” pochodzi z 2014 roku.

Wishbone Ash należy do grona nielicznych zespołów, które w całej swojej karierze stroniły od medialnego kiczu, czy promocji za wszelką cenę. Ich muzyka z dekady na dekadę zachwyca więc świeżością, oryginalnością i szczerymi tekstami, negującymi bardzo często to, co dla wielu stanowi porządek dzienny. W końcu Wishbone Ash to dinozaury herbu rocka i instrumentalnej utopii. To ten z zespołów, po którym z koncertu nie wychodzi się obojętnym.

Już w lutym legendarna rockowa formacja powróci do Polski na trzy koncerty, na które zapraszają swoich fanów w naszym kraju (wideo pod tym linkiem).

12.02.2016 – Kraków – Klub Kwadrat

Wishbone Ash + Cinemon

Bilety: Przedsprzedaż do 31.10.2015 – 100 zł

Sprzedaż od 01.11.2015 – 120 zł

W dniu koncertu – 135 zł

Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubie Kwadrat  oraz u organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na: www.ticketpro.pl     www.biletin.pl      www.tikeria.pl    

13.02.2016 – Warszawa – Klub Proxima

Wishbone Ash + Lizard

Bilety: Przedsprzedaż do 31.10.2015 – 100 zł

Sprzedaż od 01.11.2015 – 120 zł

W dniu koncertu – 135 zł

Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubie Proxima  oraz u organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na: www.ticketpro.pl     www.biletin.pl      www.tikeria.pl    

14.02.2016 – Bydgoszcz – Klub Kuźnia

Bilety oraz informacje na temat bydgoskiego koncertu dostępne są w Klubie Kuźnia.

Promotorem całej trasy jest Cinematographer Productions.

Image

MLWZ album na 15-lecie