Rusza trasa promująca nowy album grupy Korpus

Artur Chachlowski, Rusza trasa promująca nowy album grupy Korpus
Legenda Jarocina, laureaci największych i najważniejszych festiwali rockowych w Polsce, jak m.in Open Rock, Rock Skra, Rock Giełda, Rock Na Wyspie,Rock Arena, Rock Galicja etc., zespół Korpus, powraca z nowym albumem zatytułowanym  "Respekt" i rusza w trasę promocyjną.
Trasa rozpocznie się już w styczniu koncertem w ramach WOŚP, aby potem odwiedzić Wrocław, Chorzów, Zagań, Rzeszów i Warszawę, a to dopiero początek planów związanych z promocją nowej płyty.Jak napisał jeden z recenzentów  portalu "Metal Tample" oceniając bardzo wysoko nowy album zespołu: "Powracanie po tak długim czasie nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza w dzisiejszych czasach,gdy wszystko jest już inne a społeczeństwo domaga się rzeczy, które wcześniej nie byłyby tak znane.Jednak niezależnie od tego, gdzie i kiedy, zawsze można coś dobrego dodać. Korpus ponownie postawił swoją stopę w tym nowym świecie z "Respektem"...
 
Korpus odwiedzi następujące miejscowości:
 
14.01.Regionalne Centrum Kultury  - koncert w ramach WOŚP( Drzewica k.Łodzi )  
17.02.Firlej - Wrocław
02.03.Leśniczówka - Chorzów
24.03.Elektrownia - Żagań
27.04.Koncert w Radiu Rzeszów 
18.05.Potok - Warszawa 
 
Zapraszamy na koncerty grupy Korpus i zachęcamy do obejrzenia jednego z trzech klipów promujących jej najnowszy album. Oto teledysk zrealizowany do utworu pt. " Żądło" :
 
MLWZ album na 15-lecie