Korpus - 'Respekt': trasa promocyjna nowego albumu startuje we Wrocławiu.

Artur Chachlowski,
17 lutego br. koncertem w wrocławskim klubie Firlej grupa Korpus zaczyna regularną trasę po Polsce z nowym albumem pt. "Respekt". Tytuł płyty nie jest przypadkowy i jak ostatnio zespół ujawnił podczas wywiadu w radiowej Trójce zamyka się w nim zarówno respekt do nowego muzycznego świata, do którego powracają po dłuższej przerwie, ale też jest to respekt do poziomu i stylu muzycznego lat 80., któremu chcieli oddać hołd na tej płycie i równocześnie pokazać, że prawdziwy hard rock nie starzeje się nigdy.
 
W najlepszych latach dla polskiego rocka grupa Korpus zbierała laury  na najważniejszych festiwalach, a o ich popularności świadczyły tłumy na koncertach oraz liczne trasy z najważniejszymi grupami i artystami. Dziś, w 2018 roku, chcą udowodnić wszystkim, że ich styl to nie tylko najwyższy poziom wykonawstwa, ale także i nowa karta w życiu formacji, która udowodni, że prawdziwy polski rock  ma wyjątkowe i ponadczasowe brzmienie.
 
Przekonajcie się sami na koncertach Korpus w trasie 'RESPEKT'. Na dziś trasa obejmuje siedem miast: Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Chorzów, Żagań, Rzeszów i Warszawę. Podczas koncertu we Wrocławiu przed zespołem wystąpi słynny polski beatboxer Wiesław Iwasyszyn oraz inni goście.
 
KORPUS_RESPEKT - trasa promująca najnowszy album .
 
17.02. Firlej - Wrocław
24.02. C-60 - Gorzów Wlkp.
02.03. Leśniczówka - Chorzów
16.03. Blue Note - Poznań
24.03.Radio Rzeszów
18.05.Potok - Warszawa 
 
KORPUS RESPEKT trasa plakat z logami 830
 
MLWZ album na 15-lecie