A Perfect Circle prezentują nowy utwór i zapowiadają nowy album

Artur Chachlowski, A Perfect Circle prezentują nowy utwór i zapowiadają nowy album
A Perfect Circle prezentują kolejny nowy utwór. Kompozycja „Talk Talk” zapowiada długo oczekiwany, pierwszy od 2004 roku krążek formacji zatytułowany „Eat The Elephant”. Dzieło znajdzie się na półkach sklepowych 20 kwietnia, a nowego singla można posłuchać po rozwinięciu newsa. 
 
„Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu skończyliśmy album i ukaże się on po 14 letniej przerwie” - opowiada Maynard James Keenan. Kolega z zespołu, Billy Howerdel dodaje: „Nagrania demo to te cenne pomysły, które kochasz najbardziej w początkowym etapie. Potem współpracujesz z innymi, pojawiają się nowe pomysły i patrzysz, jak tworzy się nowa jakość. Z tego wszystkiego powstaje świetny album. Czuję, że nagraliśmy znakomitą płytę”.
 
Tracklista „Eat The Elephant”
 1. Eat The Elephant
 2. Disillusioned
 3. The Contrarian
 4. The Doomed
 5. So Long, And Thanks For All The Fish
 6. TalkTalk
 7. By And Down The River
 8. Delicious
 9. DLB
 10. Hourglass
 11. Feathers
 12. Get The Lead Out
 
Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine). 
 
„Eat The Elephant” będzie dostępny w różnych formatach; jako CD, w formie elektronicznej, na podwójnym, 180 gramowym vinylu oraz w ekskluzywnym boxie.
 
MLWZ album na 15-lecie