2LATE zagra w Cafe Rock And Roll w Warszawie dla Tomka Gapsy

Artur Chachlowski,
Grupa 2LATE zagra 8 grudnia br. w Warszawie w Cafe Rock N'Roll. Koncert ten zostanie zagrany w dedykacji dla przyjaciela Tomka Gapsy u którego niedawno zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego IV stopnia, a któremu standardowe leczenie w Polsce nie daje wielkich szans na wyleczenie.
Ponieważ  na świecie są dostępne alternatywne, komercyjne metody leczenia dlatego też 2Late zagra w dniu 8 grudnia w Rock And Roll Cafe właśnie dla Tomka, licząc na liczną obecność fanów. Wejście na koncert jest darmowe. 
 
Każdy choćby nawet niewielką kwotą może włączyć się pomoc w walce o życie Tomka (więcej o fundacji, która pomaga Tomkowi w zbiórce pieniędzy na operację za zagranicą i o samej chorobie, tutaj: https://skarbonka.alivia.org.pl/tomasz-gapsa). Również na samym koncercie będzie okazja, aby przekazać datek.
 
Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert, który nie tylko będzie spotkaniem ze znakomitą muzyka warszawskiej grupy, ale także spotkaniem człowieka dla człowieka w bezinteresownej pomocy, która ma głęboki sens.  

2LATE - koncert Warszawa 

Cafe Rock A'Roll 
Mokotowska 4/6
wejście - free 
 
M ART Artistic Agency Strefa Music Art Prezentuj 830
MLWZ album na 15-lecie