Listopadowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski, Listopadowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Nowe wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do kiosków. Z okładki patrzy na nas Cristina Scabbia, wokalistka bardzo lubianego nad Wisłą zespołu Lacuna Coil. Redaktor naczelny Młotka wspomina we wstępniaku: „Pamiętam występ Lacuna Coil na Metalmanii w 1999 roku. Młodziutka wówczas Cristina Scabbia bez wyjątku zaczarowała męską część publiczności w obskurnej Hali Baildon i choć tamten zespół ma niewiele wspólnego z muzycznym obliczem grupy z najnowszej płyty ‘Black Anima’, to magia Lacuna Coil pozostała.

Przekonał się o tym nasz dziennikarz Piotr Stypka, który spędził cały dzień w towarzystwie muzyków - o wszystkim przeczytacie w naszym cover story.”

W listopadowym numerze znalazły się ponadto wywiady z 1349, Alter Bridge, Blazem Bayley'em, Exhorder, Sarke, Jinjer i Stevem Morsem, który zdradził nam kilka plotek z obozu Deep Purple. Waszej uwadze polecamy również nowy album Avatarium, nowe dźwięki Phila Campbella, który udowadnia, że doskonale sobie radzi po rozpadzie Motorhead oraz stałą rubrykę poświęconą nowościom progresywnego rocka "Za Progiem".

MLWZ album na 15-lecie