Zmiana w grudniowych koncertach The Flower Kings

Artur Chachlowski, Zmiana w grudniowych koncertach The Flower Kings

W ubiegłym tygodniu założyciel i lider grupy Kayak, Ton Scherpenzeel, doznał zawału serca. W związku z okresem rekonwalescencji i dalszymi badaniami, zespół podjął decyzję o odwołaniu swoich występów na trasie z grupą The Flower Kings. Informację tę przyjęliśmy z wielkim smutkiem. Tonowi Scherpenzeelowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że mimo wszystko Kayak pojawi się w Polsce w innym terminie.

Dokładając wszelkich starań do tego, żeby wieczór pozostał magicznym spotkaniem z progresywnym rockiem, do udziału w trasie zaprozono znaną polskiej publiczności grupę Iamthemorning oraz gościa specjalnego Rikarda Sjöbloma – założyciela, wokalistę i klawiszowca grupy Beardfish oraz członka brytyjskiej formacji Big Big Train.

Wystąpią oni, obok The Flower Kings, na koncertach w OK Andaluzja (3 grudnia) oraz w Klubie U Bazyla w Poznaniu (4 grudnia).

Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie wśród fanów zespołu Kayak powyższa zamiana może być niewystarczająca w związku z czym od dnia 23.10 uruchomiona zostanie możliwość zwrotu biletów na wydarzenie.

Mamy jednak szczerą nadzieję, że pomimo okoliczności będziemy mogli spotkać się i celebrować wieczór muzyki progresywnej w niezmienionym składzie i każdy z fanów znajdzie coś dla siebie. Mamy w końcu do czynienia z trzema wyjątkowymi, nieszablonowymi zespołami.

Zapraszamy na wieczór z The Flower Kings, Iamthemorning oraz Rikardem Sjöblomem, do zobaczenia!

MLWZ album na 15-lecie