Basia powraca do Polski w maju

Artur Chachlowski, Basia powraca do Polski w maju

Po niezwykle udanej trasie koncertowej, która odbyła się jesienią 2019 roku (Katowice, Toruń, Gdańsk, Poznań) Basia zdecydowała się na kolejne koncerty w Polsce w maju br. Basia wystąpi w następujących miastach:

Wrocław, Impart - 20 maja 2020
Łódź, Wytwórnia - 21 maja 2020
Warszawa, Stodoła - 22 maja 2020
Rzeszów, Filharmonia - 24 maja 2020
Kraków, Centrum Kongresowe ICE - 25 maja 2020

Bilety są już w sprzedaży – tu link: www.eventim.pl/BASIA
Sprzedaż stacjonarna: salony Empik i Media Markt w całym kraju
Zapraszamy do zakupu biletów grupy i firmy – pytania i zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BASIA:
Jedna z niewielu polskich artystek które zdobyły prawdziwą światową sławę. Basia to ulubiona artystka Marka Niedźwieckiego, prezentera radiowej Trójki. Artystka w swojej karierze miała 28 piosenek na Liście Przebojów Trójki.

„Basia. Nasza wielka, wspaniała Basia. Promienieje ze wszystkich stron. Głosem, techniką, talentem, osobowością i tym jedynym, niepowtarzalnym uśmiechem. W świecie muzycznym od ponad 30 lat, a zaskakujące jest to, że nagrała dopiero 5-ty studyjny album. Trochę jak Sade, na której albumy się czeka z niecierpliwością" (fragment recenzji nowej płyty Basi, cała recenzja: jazzsoul.pl/2018/06/03/recenzja-basia-butterflies/)

 

MLWZ album na 15-lecie