D Project

Lutowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Artur Chachlowski, Lutowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Najnowsze wydanie Metal Hammera, magazynu o muzyce około rockowo-metalowej, właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Gwiazdą miesiąca jest tym razem zespół Sons Of Apollo. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „W chwili kiedy piszę te słowa dotarła do mnie wiadomość o śmierci Neila Pearta, perkusisty Rush. (…) Życie jednak toczy się dalej, została muzyka na albumach Rush, zostali też fani - choćby Mike Portnoy perkusista, który od zawsze wskazywał Neila Pearta jako swojego muzycznego guru.

I to Mike Portnoy i jego zespół Sons Of Apollo spoglądają na Was z okładki lutowego wydania Metal Hammera. Druga płyta grupy jest dowodem na to, że nowy zespół Portnoya śmiało dyskontuje obecne dokonania jego dawnej formacji - Dream Theater.”

Ponadto w numerze znajdziecie inne muzyczne propozycje - od klasyków w postaci Satyricon, Rage, Saxon czy Demons & Wizards po zupełnie świeże tematy takie jak Une Misere, Hour Of Penance czy Narrenwind. Tradycyjnie nie zabrakło stałych rubryk: recenzji płytowych i książkowych, Na Zachód Od Metalu, Die Young czy Za Progiem, poświęconej nowościom progresywnego rocka.. 

MLWZ album na 15-lecie