Skaldowie: subskrypcja na unikatową winylową edycję płyt zespołu

Artur Chachlowski, Skaldowie: subskrypcja na unikatową winylową edycję płyt zespołu

Ciężko w to uwierzyć, ale w tym roku przypada już 55-ta (!!!) rocznica powstania zespołu Skaldowie. Z tej okazji Kameleon Records postanowił przygotować jubileuszowe, winylowe edycje trzech katalogowych płyt zespołu, które nie doczekały się dotychczas wydania na tym nośniku.

Albumy "Harmonia świata", "Oddychać i kochać" oraz "Taki blues" zostaną wytłoczone na PODWÓJNYCH kolorowych, transparentnych winylach, będą opakowane w rozkładane, laminowane okładki i wzbogacone o kilkustronicowe książki.

Oto wiecej szczegółów od wydawcy:

Nakład każdego tytułu wyniesie jedynie 150 NUMEROWANYCH egzemplarzy. O numerze, jaki otrzyma kupujący decyduje kolejność zamówień. Gwarantujemy, że wznowienia nie będzie nigdy, a więc duża wartość kolekcjonerska albumów w przyszłości jest więcej niż pewna. 

Niestety nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo tak kosztownego projektu. Dlatego ogłaszamy możliwość zapisów na komplet płyt. Jeżeli zbierze się 100 chętnych osób - projekt przejdzie w fazę realizacji. Jeśli nie - zrezygnujemy z wydania. Wszystkie zainteresowane osoby po złożeniu deklaracji o chęci zakupu całej serii zostaną poproszone o przedpłatę w wysokości 250 zł. Docelowo longplaye będą kosztowały po 180 zł.

Na płytach "Harmonia świata" i "Oddychać i kochać" znajdą się utwory dodatkowe. Wszystkie pierwszy raz publikowane na winylach, a niektóre wydane pierwszy raz w historii. Ponadto longplaye "Harmonia świata" oraz "Oddychać i kochać" specjalnie dla tego projektu zostaną ponownie zmiksowane i zremasterowane.

W ramach bonusu każdy kto zakupi wszystkie 3 tytuły otrzyma gratis podwójny winyl Skaldów - "Pieśń nad pieśniami" (pierwsze 50 osób w wersji deluxe, pozostali w wersji standard).

Pierwsza z płyt zostanie wydana przed wakacjami (czerwiec) druga po wakacjach (wrzesień), a trzecia przed Świętami (grudzień). Do cen albumów dojdą niestety także koszty przesyłek.

Informacje o zainteresowaniu subskrypcją można wysyłać pisząc bezpośrednio na nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

MLWZ album na 15-lecie