Deep Purple prezentują nowy klip

Artur Chachlowski, Deep Purple prezentują nowy klip
Zespół Deep Purple zaprezentował nowy teledysk, tym razem do utworu „Nothing At All”. Kompozycja pochodzi ze znakomicie przyjętego albumu „Whoosh!”, który ukazał się 7. sierpnia. Klip można obejrzeć po rozwinięciu newsa.
 
„Whoosh!” to  21. w dorobku studyjny album formacji. Deep Purple po raz trzeci połączyli siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, który zaprosił zespół do Nashville, aby stworzyć i nagrać nowe utwory. Efektem jest najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli.
 
Małoleksykonowa recenzja płyty "Whoosh!" jest dostępna pod tym linkiem
 
Muzycy na nowej płycie „rozciągnęli się we wszystkich kierunkach” bez żadnych ograniczeń, które mogły pozbawić ich kreatywności. „Deep Purple przywraca Deep z powrotem do Purple” - to motto - żart, które pojawiło się w studio po stworzeniu pierwszych piosenek, które dały jasno do zrozumienia, że Deep Purple i Ezrin są na dobrej drodze do stworzenia płyty przesuwającej granice czasu i jednocześnie wyrażającej niezadowolenie z obecnej sytuacji na świecie, która jest skierowana do wszystkich pokoleń.
 
„Whoosh!” jest dostępny jako limitowany CD + DVD Mediabook (płyta DVD zawiera zapis koncertu z Hellfest 2017), 2LP + DVD, limitowany box oraz w formie cyfrowej. 
 
Tracklista:
 1. Throw My Bones
 2. Drop The Weapon
 3. We’re All The Same In The Dark
 4. Nothing At All
 5. No Need To Shout
 6. Step By Step
 7. What the What
 8. The Long Way Round
 9. The Power of the Moon
 10. Remission Possible
 11. Man Alive
 12. And The Address
 13. Dancing In My Sleep

Teledysk "Nothing At All" można obejrzeć tutaj:

MLWZ album na 15-lecie