W najbliższej audycji MLWZ Zagadkowa Środa AD 2020

Artur Chachlowski, W najbliższej audycji MLWZ Zagadkowa Środa AD 2020

Muzyczne zgadywanki zawsze cieszyły się popularnością wśród Słuchaczy audycji Mały Leksykon Wielkich Zespołów. Dlatego też w najbliższą środę, już po raz czwarty, zaprosimy Was do muzycznej zabawy pod nazwą Zagadkowa Środa (środa, 16 września, godz. 21:00-23:00 na antenie RockSerwis.FM).

Tegoroczna ‘Zagadkowa Środa’ będzie polegała na odgadnięciu nazw i nazwisk jak największej liczby wykonawców oraz tytułów płyt, z których pochodzić będą wykonywane przez nich piosenki. W tym roku nie będziemy pytać o tytułu utworów, gdyż… będą one znane praktycznie każdemu. Dlaczego? Bo tegoroczna Zagadkowa Środa wypełniona będzie przez covery doskonale znanych kompozycji pewnego bardzo znanego i bardzo lubionego zespołu. Zespołu, którego nazwa rozpoczyna się na literkę G…

Za zwycięzcę ‘Zagadkowej Środy’ AD 2020 uznamy tego z małoleksykonowych Słuchaczy, który przyśle jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi (tj. nazwisko/nazwa wykonawcy + tytuł płyty, z której pochodzi wykonywany przez niego/nią utwór). Będzie na niego/nią czekać nagroda-niespodzianka oraz zaszczytny tytuł Małoleksykonowego Znawcy Tematu AD 2020. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy w trakcie ostatniej wrześniowej audycji z cyklu MLWZ, czyli 30 września br.

W trakcie audycji zapraszam do śledzenia playlisty (w prostokątnym Panelu Audycji na stronie głównej www.mlwz.pl). Znajdą się tam pewne podpowiedzi…

Natomiast pełną i uzupełnioną playlistę środowego programu opublikuję dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek 20/21 września), a to dlatego, że emaile z odpowiedziami w sprawie ‘Zagadkowej Środy’ będzie można nadsyłać NIE PÓŹNIEJ niż do północy z niedzieli na poniedziałek (do godz. 24:00 w niedzielę 20 września). Proszę je nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z adnotacją w temacie wiadomości ‘Zagadkowa Środa 2020’.

Zapraszając zatem już w najbliższą środę do odbiorników życzę Wszystkim miłego odbioru, udanej zabawy i jak największej liczby prawidłowych trafień.

MLWZ album na 15-lecie