Nowy singiel i teledysk Projektu MANIA

Artur Chachlowski, Nowy singiel i teledysk Projektu MANIA
Do stacji radiowych trafiła piosenka „Wiosna“ - drugi singiel promujący debiutancką EP-kę Projektu MANIA „Wiosna“, która ukazała się 11 września. Do piosenki powstał teledysk, który można oglądnąć po rozwinięciu newsa.
Ania Dobrzyka - autorka "Wiosny" tak mówi o swojej piosence: „Piosenka „Wiosna” jak i EP-ka o tym samym tytule, przewrotnie pojawia się jesienią, aby przedłużyć w świadomości słuchacza wakacyjny stan. Ze względu na „niespodzianki”, które dał nam 2020 rok, klip został stworzony podczas lockdownu, przy współpracy ze wspaniałymi ludźmi, którzy w tamtym
trudnym czasie zachowali pozytywną energię. Dziękujemy!
 
Projekt MANIA stworzyła leszczynianka Ania Dobrzycka – kompozytorka i autorka tekstów. Pierwszy singiel „Chcieć i mieć”, który ukazał się w marcu 2018 roku to owoc współpracy z Marcinem Samarzewskim – leszczyńskim kompozytorem, producentem i realizatorem dźwięku. W latach 2018-2019 ukazały się jeszcze trzy kolejne single: „Jakby, jak gdyby”, „W półśnie” i „Chmury” (ten we współpracy z Piotrem Świętoniowskim).
 
W zeszłym roku twórczością Ani zainteresował się poznański pianista, kompozytor i producent – Mateusz Walczak. Postanowił on ubrać pomysły Ani w synth-popowe brzmienia i pokazać Projekt w zupełnie nowej odsłonie.
 
Autorką zdjęcia i projektu okładki singla i EPki jest Ola Bodnaruś.
Animacja: Maja Lisowski
 
W nagraniu udział wzięli:
Anna Dobrzycka – śpiew, chórki
Honorata Zajączkowska – aranżacja chórków
Mateusz Walczak – syntezatory, produkcja muzyczna
Mikołaj Lisowski – perkusja
Perkusję nagrał Maciej Sztyma
Nagranie zrealizował i zmiksował Marcin Samarzewski w Studiu Wiosenna w Lesznie
Mastering zrealizował Jacek Gawłowski w Studiu JG Master Lab
*****
Wydawca, promocja:
Robert Grześkowiak – kom. +48 721 288 251, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt z Artystką:
Anna Dobrzycka – kom. +48 725 798 731, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 
https://www.instagram.com/projektmania/
http://projektmania.pl/
MLWZ album na 15-lecie