Nowy singiel grupy Half Light

Artur Chachlowski, Nowy singiel grupy Half Light

"3 Minuty Nienawiści" to drugi singiel, który pochodzi z albumu "(Nie)pokój Wolności" grupy Half Light. Płyta została wydana w lutym 2020 roku przez wydawnictwo Audio Anatomy. "3 Minuty Nienawiści" to kompozycja szczególna, zawiera mocno zarysowane treści, które w aktualnym czasie i momencie determinują nasze życie...

Album można nabyć pod linkiem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muzyka: Piotr Skrzypczyk, Krzysztof Marciniak, Krzysztof Janiszewski

Słowa: Krzysztof Janiszewski

Produkcja klipu: Piotr Skrzypczyk

Album „(Nie)pokój Wolności” składa się z 11 kompozycji electro-prog-rockowych, które tworzą tzw. concept album. Płyta w warstwie tekstowej oparta jest na szerokiej interpretacji prozy George'a Orwella. Jednak aktualna sytuacja polityczno-społeczna i mentalna w kraju i na świecie była głównym powodem do nagrania tego albumu, albumu pełnego bólu zwykłego, szarego człowieka, który musi zmagać się z nieustannym przestrzeganiem narzucanych reguł, inwigilacją, brakiem intymności oraz „bycia z wami lub przeciw wam”. Wciąż szukamy „pokoju wolności”, w którym możemy być sobą, realizować siebie i pielęgnować swoje wartości. Takich miejsc na ziemi jest coraz mniej.

MLWZ album na 15-lecie