Sorry Boys: 10 lat debiutanckiej płyty

Artur Chachlowski, Sorry Boys: 10 lat debiutanckiej płyty

Płytowy debiut Sorry Boys, album zatytułowany „Hard Working Classes”, ukazał się 10 lat temu, 8 listopada 2010 roku. Materiał był efektem trzech lat pracy Beli Komoszyńskiej, Piotra Blaka i Tomasza Dąbrowskiego, którzy od początku stanowią trzon grupy.

Album zachwycił dziennikarzy i publiczność, którzy docenili znakomite kompozycje, świeże brzmienie i zjawiskowy głos Beli Komoszyńskiej uznając krążek za jedną z najlepszych płyt roku.

Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production, tak mówił o debiutanckiej płycie Sorry Boys: Takie debiuty i takie talenty, jak Sorry Boys zdarzają się raz na dekadę. Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty. Talent wokalny Izy, jej wrażliwość i intensywność przekazywanych emocji zachwycają i wzruszają. Cieszę się, że zespół swoją przyszłość związał z Mystic Production.

Grupa Sorry Boys nagrała cztery studyjne albumy - po „Hard Working Classes” ukazały się: „Vulcano” (2013), nominowana do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Alternatywna „Roma” (2016) i „Miłość” (2019).

Z okazji okrągłej rocznicy debiutu fonograficznego, życzymy zespołowi Sorry Boys i fanom grupy wielu kolejnych zachwycających dźwięków, utworów i albumów! 

Album promowały single:

„Cancer Sign Love": https://youtu.be/aCF8RIw8k4g  oraz „Chance": https://youtu.be/kPG-zXv4lIk  

Cały album „Hard Working Classes” jest dostępny tutaj: https://ffm.to/sorryboys-hardworkingclasses

MLWZ album na 15-lecie